14:31 | 15.10.10 | Նորություններ | 8832
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր Երեւանի Հյուսիսային պողոտայում տեղակայված` Orange Armenia-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում մեկնարկել է Orange Labs-ի նորարարական ապրանքների եւ ծառայությունների ցուցադրությունը:
Ինչպես ցուցահանդեսի բացմանը նշել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան, ցուցադրությունը վկայում է այն մասին, որ Orange Armenia-ն հավատարիմ է «նորարար լինելու իր խոստմանը»:
Նրա խոսքերով, ցուցահանդեսին ներկայացված են France Telecom-ի Orange Labs տեխնոկենտրոնի ամենատպավորիչ նորարարական մշակումները: Բրունո Դյութուան նշել է, որ Orange-ի նորագույն առաջարկները «կոչված են բաժանորդների կյանքը դարձնել ավելի գունեղ եւ հարմարավետ»:
Orange Armenia ընկերության մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը հայտնել է, որ այդ ցուցահանդեսն առաջինն է, որը կազմակերպվում է Տեխնոկենտրոնի պատերից դուրս, եւ ներկայացված ապրանքներն ու ծառայությունները ապագայի չափանիշներ են:
«Մեր նոր կարգախոսը` «Ապագան այսօր», վկայում է այն մասին, որ մենք այժմ կանգնած ենք ներկայի եւ ապագայի սահմանագծին եւ կշարունակենք ապագայի նոր հնարավորություններ բացել մեր հաճախորդների համար»,- ասել է Արամ Մկրտչյանը:

14:31 | 15.10.10 | Новости | 10228
Ереван/Медиамакс/. В офисе продаж и обслуживания Orange Armenia на Северном проспекте в Ереване сегодня началась экспозиция инновационных товаров и услуг от Orange Labs.
Как сообщил на открытии выставки генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа, экспозиция свидетельствует о том, что Orange Armenia верна своему обещанию “быть инновационной”.
По его словам, в экспозиции представлены наиболее впечатляющие инновационные разработки Orange Labs техноцентра France Telecom. Бруно Дютуа отметил, что новейшие предложения от Orange “призваны сделать жизнь абонентов более красочной и комфортной”.
Директор по маркетингу компании Orange Armeniа Арам Мкртчян сообщил, что данная экспозиция первая, которая проходит вне стен Техноцентра, и представленные товары и услуги являются стандартами будущего.
“Наш новый слоган - “Будущее сегодня” - говорит о том, что мы сегодня стоим на рубеже настоящего и будущего и будем дальше открывать возможности будущего для наших клиентов”,- сказал Арам Мкртчян.