14:31 | 15.10.10 | Նորություններ | 8832
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր Երեւանի Հյուսիսային պողոտայում տեղակայված` Orange Armenia-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում մեկնարկել է Orange Labs-ի նորարարական ապրանքների եւ ծառայությունների ցուցադրությունը:
Ինչպես ցուցահանդեսի բացմանը նշել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան, ցուցադրությունը վկայում է այն մասին, որ Orange Armenia-ն հավատարիմ է «նորարար լինելու իր խոստմանը»:
Նրա խոսքերով, ցուցահանդեսին ներկայացված են France Telecom-ի Orange Labs տեխնոկենտրոնի ամենատպավորիչ նորարարական մշակումները: Բրունո Դյութուան նշել է, որ Orange-ի նորագույն առաջարկները «կոչված են բաժանորդների կյանքը դարձնել ավելի գունեղ եւ հարմարավետ»:
Orange Armenia ընկերության մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը հայտնել է, որ այդ ցուցահանդեսն առաջինն է, որը կազմակերպվում է Տեխնոկենտրոնի պատերից դուրս, եւ ներկայացված ապրանքներն ու ծառայությունները ապագայի չափանիշներ են:
«Մեր նոր կարգախոսը` «Ապագան այսօր», վկայում է այն մասին, որ մենք այժմ կանգնած ենք ներկայի եւ ապագայի սահմանագծին եւ կշարունակենք ապագայի նոր հնարավորություններ բացել մեր հաճախորդների համար»,- ասել է Արամ Մկրտչյանը:

14:31 | 15.10.10 | News | 8134
Yerevan/Mediamax/. Exposition of innovative products and services from Orange Labs was launched in sales and customer service office of Orange Armenia on North Avenue in Yerevan today.
Orange Armenia CEO Bruno Duthoit stated at the launch of the exhibition that the exposition evidences the fact that Orange Armenia is adherent to its promise to be “innovative”.
According to him, the exposition presents the most impressive innovative elaborations of Orange Labs technical center of France Telecom. Bruno Duthoit noted that the newest offers from Orange “are meant to make the life of subscribers more colorful and comfortable”.
Orange Armenia Marketing Director Aram Mkrtchyan informed that this exposition is the first to take place out of the Technical Center and the presented products and services are the standards for future.
“Our new slogan is “Future is Today” and it implies that we build Today on the borderline of present and future and will continue creating new opportunities of future for our customers”, Aram Mkrtchyan stated.