11:54 | 25.10.10 | Նորություններ | 5256
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Վիմպելկոմի»` ԱՊՀ երկրներում բիզնեսի զարգացման գծով փոխնախագահ Դմիտրի Կրոմսկին կարծում է, որ իր համակողմանիության շնորհիվ Beeline-ը կմնա որակի եւ գնագոյացման օրենսդիրն ու առաջնորդը հեռահաղորդակցային ծառայությունների հայաստանյան շուկայում:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, Երեւանում լրագրողների հետ հանդիպմանը Դմիտրի Կրոմսկին նկատել է, որ «հեռահաղորդակցային արդյունաբերությունը ենթադրում է հետեւողական կշռադատված գործողություններ, պահուստային հզորությունների առկայություն, եւ երբեք չի ներում սխալները»:
««ԱրմենՏել»-ը Հայաստանի խոշորագույն գործատուներից, հարկատուներից եւ ներդրողներից մեկն է, եւ այդ պատճառով գնագոյացման խնդրին մենք վերաբերում ենք կրկնակի պատասխանատվությամբ»,- նշել է «Վիմպելկոմի» թոփ-մենեջերը:
Դմիտրի Կրոմսկին ասել է, որ «մեր սպասարկման հիմնական առավելությունն այն է, որ բաժանորդը կարող է հասանելի լինել հեռահաղորդակցային ծառայությունների ողջ տեսականուն եւ առաջինը հասանելի լինել այդ ոլորտի նորագույն տեխնոլոգիաներին»:
«Մենք հետեւողականորեն զարգացնելու ենք մեր գործունեության բոլոր ուղղությունները եւ հաճախորդներն առաջարկելու ենք նոր ապրանքատեսակներ»,- ասել է Դմիտրի Կրոմսկին` նշելով, որ Հայաստանում, ինչպես եւ ողջ աշխարհում, օպերատորները հատուկ ուշադրություն են դարձնում տվյալների փոխանցման ծառայությունների զարգացմանը, որոնց ներուժն ավելի մեծ է, քան ձայնային ծառայություններինը:
«Ինտերնետ-հասանելիության շուկայում Beeline-ը մնում է անվիճելի առաջնորդ եւ շարունակում է ամրապնդել դիրքերը: Hi-Line ծառայության նոր առաջարկները նպաստել են 2010թ. առաջին եռամսյակի համեմատ լայնաշերտ հասանելիության ոլորտում բաժանորդային բազայի շուրջ 60% ավելացմանը»,- ասել է «Վիմպելկոմի»` ԱՊՀ երկրներում բիզնեսի զարգացման գծով փոխնախագահը:

Вице-президент «Вымпелком» по развитию бизнеса в странах СНГ Дмитрий Кромский
Ереван/Медиамакс/. Вице-президент «Вымпелком» по развитию бизнеса в странах СНГ Дмитрий Кромский считает, что благодаря своей универсальности Beeline останется лидером и законодателем качества и ценообразования на армянском рынке телекоммуникационных услуг.
Как сообщает Медиамакс, в беседе с журналистами в Ереване Дмитрий Кромский заметил, что «телекоммуникационная индустрия предполагает последовательные взвешенные действия, наличие запасных мощностей и никогда не прощает ошибок».
«АрменТел» является одним из крупнейших работодателей, налогоплательщиков и инвесторов в Армении, и поэтому к вопросу ценообразования мы подходим с удвоенной ответственностью», - отметил топ-менеджер «Вымпелкома».
Дмитрий Кромский сказал, что «основным преимуществом нашего сервиса является то, что наш абонент может иметь доступ ко всему спектру телекоммуникационных услуг и первым получать доступ к новейшим технологиям этой сферы».
«Мы последовательно будем развивать все направления нашей деятельности и предлагать клиентам новые продукты», - сказал Дмитрий Кромский, отметив, что в Армении, как и во всем мире, операторы уделяют особое внимание развитию услуг передачи данных, потенциал роста которых гораздо выше, чем голосовых услуг.
«На рынке интернет-доступа Beeline остается безусловным лидером и продолжает укреплять свои позиции. Новые предложения в рамках услуги Hi-Line способствовали расширению абонентской базы в секторе широкополосного доступа почти на 60% по сравнению с I кварталом 2010 года», - сказал вице-президент «Вымпелком» по развитию бизнеса в странах СНГ.