12:35 | 26.10.10 | Նորություններ | 4030
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ՓԲԸ-ն իջեցնում է “Զանգող համարի ներկայացման արգելում” ծառայության սակագինը Beeline բջջային կապի հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար:
2010թ-ի նոյեմբերի 1-ից ծառայության ակտիվացման արժեքը կկազմի 1000 դրամ նախկին 2000 դրամի փոխարեն: Գումարը գանձվում է միայն ծառայության միացման համար: Ամսական բաժանորդային վարձ նախատեսված չէ:
“Կապի միասնական օպերատոր “ԱրմենՏել” ընկերությունը շարունակում է սակագների իջեցման իր քաքականությունը, որը վերաբերում է նաև լրացուցիչ ծառայություններին: Վստահ եմ, որ գնագոյացման հավասարակշռված մոտեցման ռազմավարությունը թույլ կտա մեզ պահպանել առաջատարի դիրքերը և համապատասխանել երկրի հեռահաղորդակցության շուկայի ժամանակակից պահանջներին ”, - նշեց “ԱրմենՏել” ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Զանգող համարի ներկայացման արգելում” ծառայությունը թույլ է տալիս փակել զանգող բաժանորդի հեռախոսահամարը:

12:35 | 26.10.10 | News | 3969
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” reduces the cost of “Anti-identifier of number” service for postpaid subscribers of Beeline mobile network.
Since November 1, 2010, the cost of activating the service will make 1000 AMD, instead of previous 2000. The fee is collected only for activating the service. No monthly subscriber fee is provided for.
“Integrated connection operator – “ArmenTel” company continues the policy of reducing tariffs, including ones for additional services. I am sure that the strategy of weighted approach towards price formation will allow us preserving leading positions and keeping pace with modern requirements of the telecommunication market of the country”, “ArmenTel” General Director Igor Klimko stated.