09:46 | 28.10.10 | Նորություններ | 6122
Երեւան/Մեդիամաքս/. Telcell վճարային համակարգը կմասնակցի վաղը Երեւանում մեկնարկող ՏՏ եւ հեռահաղորդակցությունների DigiTec Expo 2010 ցուցահանդեսին եւ կներկայացնի իր նոր ապրանքատեսակը «Էքսպրես վճարումներ» շարքից. կոմունալ վճարումների էքսպրես-համակարգ, որը թույլ է տալիս վճարել ծառայությունների ողջ փաթեթ 1 րոպեից քիչ ժամանակահատվածում:
«Ցուցահանդեսին մենք բոլոր ցանկացողներին կառաջարկենք փորձարկել հարմարավետությունն ու արագությունը, որով կարելի է կատարել կոմունալ ծառայությունների վճարման գործողությունների ողջ տեսականին ներկայացվող համակարգի օգնությամբ: Հետաքրքրությունը թեժացնելու նպատակով մենք որոշել ենք կատակի տեսքով հայտարարել եւ անցկացնել «Հայաստանում կոմունալ վճարումների առաջին առաջնությունը»»,- ասել է Telcell-ի մարքեթինգի տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:

09:46 | 28.10.10 | Новости | 6246
Ереван/Медиамакс/. Платежная система Telcell примет участие в стартующей завтра в Ереване выставке ИТ и телекоммуникаций DigiTec Expo 2010 и представит новый продукт из серии «Экспресс платежи» - экспресс-систему оплаты коммунальных платежей, которая позволяет оплатить полный набор услуг менее чем за 1 минуту.
«На выставке мы предложим всем желающим испытать удобство и скорость, с которой можно совершить весь набор операций по оплате коммунальных платежей с использованием данной системы. Чтобы подогреть интерес, мы решили в шуточной форме объявить и провести «первый чемпионат Армении по оплате коммунальных платежей», - сказал директор по маркетингу Telcell Сергей Уснунц.