11:16 | 02.11.10 | Նորություններ | 4594
Երեւան/Մեդիամաքս/. Առաջիկայում կոմունալ վճարումների էքսպրես-համակարգը կգործարկվի Telcell-ի բոլոր վճարային տերմինալներում:
Telcell-ն ամփոփել է «Հայաստանում կոմունալ վճարումների առաջին առաջնության» արդյունքները, որն անց է կացվել DigiTec Expo 2010 ամենամյա ցուցահանդեսի շրջանակներում:
Առաջին տեղին եւ 50 հազ. դրամ մրցանակին արժանացել է Մհեր Կարապետյանը, ով ընդամենը 31,1 վայրկյանում վճարել է բոլոր կոմունալ ծառայությունները (քաղաքային հեռախոս, էլեկտրաէներգիա, գազ եւ ջուր):
«Կոմունալ վճարումների էքսպրես-համակարգը, որը մենք առաջին անգամ ներկայացրել ենք DigiTec-ում, արժանացել է ֆորումի մասնակիցների բացառապես դրական գնահատականի: Այդպիսի «Էքստրեմալ» փորձարկումը ցույց տվեց, որ ապրանքն ամբողջությամբ պատրաստ է ներդրման: Շատ մոտ ապագայում ծառայությունը կգործարկվի մեր համակարգի բոլոր վճարային տերմինալներում»,- ասել է Telcell-ի մարքեթինգի գծով տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:

11:16 | 02.11.10 | News | 4586
Yerevan/Mediamax/. In the nearest future, express system of payment for utility services will be launched on all Telcell payment terminals.
Telcell summed up the results of “Utility Service Payments Championship of Armenia”, which took place within the framework of DigiTec Expo 2010 annual exhibition.
The first place and a financial award of 50 thousand AMD went to Mher Karapetyan, who paid for the entire set of utility services (landline telephone connection, electricity, gas and water) only in 31.1 seconds.
“Express system for paying for utility services, which we presented at DigiTec for the first time, received exclusively positive assessments from the participants of the forum. Such “extreme” testing demonstrated that the product is fully ready for implementation. In the nearest future this service will be launched on all payment terminals of our system”, Telcell Marketing Director Sergey Usnunts stated.