11:16 | 02.11.10 | Նորություններ | 4594
Երեւան/Մեդիամաքս/. Առաջիկայում կոմունալ վճարումների էքսպրես-համակարգը կգործարկվի Telcell-ի բոլոր վճարային տերմինալներում:
Telcell-ն ամփոփել է «Հայաստանում կոմունալ վճարումների առաջին առաջնության» արդյունքները, որն անց է կացվել DigiTec Expo 2010 ամենամյա ցուցահանդեսի շրջանակներում:
Առաջին տեղին եւ 50 հազ. դրամ մրցանակին արժանացել է Մհեր Կարապետյանը, ով ընդամենը 31,1 վայրկյանում վճարել է բոլոր կոմունալ ծառայությունները (քաղաքային հեռախոս, էլեկտրաէներգիա, գազ եւ ջուր):
«Կոմունալ վճարումների էքսպրես-համակարգը, որը մենք առաջին անգամ ներկայացրել ենք DigiTec-ում, արժանացել է ֆորումի մասնակիցների բացառապես դրական գնահատականի: Այդպիսի «Էքստրեմալ» փորձարկումը ցույց տվեց, որ ապրանքն ամբողջությամբ պատրաստ է ներդրման: Շատ մոտ ապագայում ծառայությունը կգործարկվի մեր համակարգի բոլոր վճարային տերմինալներում»,- ասել է Telcell-ի մարքեթինգի գծով տնօրեն Սերգեյ Ուսնունցը:

11:16 | 02.11.10 | Новости | 4643
Ереван/Медиамакс/. В ближайшее время экспресс-система оплаты коммунальных платежей будет запущена на всех платежных терминалах Telcell.
Telcell подвел итоги «Чемпионата Армении по коммунальным платежам», состоявшегося в рамках ежегодной выставки DigiTec Expo 2010.
Первое место и денежный приз в 50 тысяч драмов достались Мгеру Карапетяну, который всего за 31,1 секунду оплатил полный набор коммунальных услуг (городской телефон, электроэнергия, газ и вода).
«Экспресс-система оплаты коммунальных платежей, которую мы впервые презентовали на DigiTec, получила исключительно положительные оценки от участников форума. Такое «экстремальное» тестирование показало, что продукт полностью готов к внедрению. В самое ближайшее время данный сервис будет запущен на всех платежных терминалах нашей системы», - сказал директор по маркетингу Telcell Сергей Уснунц.