11:04 | 25.11.10 | Նորություններ | 4207
Երեւան/Մեդիամաքս/. Beeline-ը հայտարարել է իր գրասենյակներում հեռախոս գնելիս «գեղեցիկ» համարների տրամադրման մեկնարկի մասին:
Գնելով 100.000 դրամից ցածր արժողությամբ բջջային հեռախոս` հաճախորդը կստանա նվեր Beeline բջջային ցանցի «արծաթե» հեռախոսահամար, իսկ 100.000 դրամ եւ ավելի բարձր արժողությամբ` «ոսկե» հեռախոսահամար:
«Կապի միասնական օպերատոր «ԱրմենՏել» ընկերությունն իր հաճախորդներին ընձեռում է եզակի հնարավորություն` գնել նոր հեռախոս եւ ստանալ նվեր հեռախոսահամար, որը հեշտությամբ կհիշեն բաժանորդի ընկերներն ու հարազատները»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը նաեւ իջեցրել է բջջային հեռախոսների գները: Beeline գրասենյակներում ներկայացված 62 տեսակի հեռախոսների գները նվազել են միջինը 10 տոկոսով:

11:04 | 25.11.10 | News | 4210
Yerevan/Mediamax/. "Beeline" announced launch of provision of "nice" numbers, if one purchases cell phones in their offices.
While purchasing a cell phone for less than 100 000AMD, the customer gets a "silver" number as a present and "gold" number of "Beeline" mobile network for a device costing 100 000AMD and more.
""ArmenTel" single connection operator renders a unique chance to its customers to acquire a new cell phone and to get a number as a present from the operator, which will be easy to remember for the subscribers` friends and relatives", "ArmenTel" General Director Igor Klimko said.
"ArmenTel" also reduced prices for cell phones. On average, the prices for a model range comprising 62 mobile devices are reduced by 10%.