12:51 | 30.11.10 | Նորություններ | 4295
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Հեշտ քայլ դեպի Beeline» ծառայության ժամկետի ավարտից հետո այն կրկին ակտիվացնելու հնարավորության մասին:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերության մամուլի ծառայությունում, «Հեշտ քայլ դեպի Beeline» ծառայությունը գործում է 2010թ. օգոստոսից եւ թույլ է տալիս Beeline բջջային ցանցի նոր բաժանորդներին, ովքեր մինչ այդ օգտվում էին այլ բջջային կապի օպերատորների ծառայություններից, երեք ամիս ստանալ ծանուցումներ իրենց նախկին հեռախոսահամարին կատարված զանգերի վերաբերյալ:
«Այն հաճախորդների համար, ովքեր ակտիվացրել են «Հեշտ քայլ դեպի Beeline»-ը օգոստոս ամսին, ծառայության ժամկետն արդեն ավարտվում է: Հաշվի առնելով դիմումների մեծ քանակը` ընկերությունն իր նոր բաժանորդներին հնարավորություն է ընձեռում անվճար օգտվել ծառայության առավելություններից` երկարաձգելով ժամկետը եւս 3 ամսով»,- նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:
«Հեշտ քայլ դեպի Beeline» անվճար ծառայությունը թույլ է տալիս Beeline բջջային ցանցի նոր բաժանորդին SMS-հաղորդագրության միջոցով ստանալ ծանուցումներ իր նախկին հեռախոսահամարին կատարված զանգերի վերաբերյալ: Բացի այդ, ծառայությունը զանգահարողին տեղեկացնում է հին հեռախոսահամարի փոփոխության մասին ձայնային եւ SMS-հաղորդագրությունների միջոցով:

Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” Company (Beeline trademark) announced today the opportunity of reconnection to “Easy Step in Beeline” service upon expiry of the term of its effect.
Mediamax was informed in the press service of the company that “Easy Step in Beeline” service has been functioning since August, 2010, and allows new subscribers of Beeline, who previously used the services of another mobile connection operator, receiving notifications on calls to the previous number in the course of three months.
“For customers, who activated “Easy Step in Beeline” service in August, the term of service expiry is nearing already. In connection with a large number of addresses, the company provides its new subscribers with the chance to use the advantages of the service free of charge, prolonging it for three more months”, Head of “ArmenTel” CJSC Public Relations Service Anush Begloyan stated.
The free of charge “Easy Step in Beeline” service allows the new subscriber of Beeline receiving notifications by means of SMS on calls to their previous number. Besides, the service notifies the person who calls on the new number of the subscriber with the help of a voice message and SMS.