13:17 | 13.12.10 | Նորություններ | 3622
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Համակարգիչ բոլորի համար» ծրագրի շրջանակներում համակարգիչների վաճառքը Երեւանում եւ մարզերում կսկսվի 2 շաբաթվա ընթացքում:
Մեդիամաքս-ի խնդրանքով մեկնաբանելով դեկտեմբերի 8-ին կայացած պաշտոնական մեկնարկից հետո վաճառքի հետաձգման պատճառները` «Համակարգիչ բոլորի համար» ծրագրի համակարգող Նորայր Վարդիկյանն ասել է, որ ներկայումս լուծվում են սարքավորումները ՀՀ ողջ տարածքի վաճառակետեր հասցնելու տրանսպորտային խնդիրները:
Վաճառքի մեկնարկին զուգահեռ www.computerforall.am կայքում կտեղադրվի համակարգիչների տեսականին մանրամասն նկարագրությամբ եւ գնանշմամբ:

13:17 | 13.12.10 | Новости | 3680
Ереван/Медиамакс/. Продажи компьютеров в рамках программы «Компьютер для всех» в Ереване и марзах Армении начнутся в течение 2 недель.
Комментируя по просьбе Медиамакс причины задержки продаж после официального старта программы 8 декабря, координатор программы «Компьютер для всех» Норайр Варданян сказал, что в настоящее время решаются транспортные вопросы доставки оборудования в пункты продаж по всей Армении.
С началом продаж на сайте www.computerforall.am будет размещен ассортимент компьютеров с описанием комплектации и указанием цен.