15:26 | 18.01.11 | Նորություններ | 4492
Երեւան /Մեդիամաքս/. Orange Armenia ընկերությունն այսօր ներկայացրել է նոր առաջարկ իր բաժանորդների համար:
Ինչպես հաղորդում է Մեդիամաքս-ը, ընկերության մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանի խոսքերով, այժմ «Խոսենք» ծառայության բաժանորդները, լիցքավորելով հաշիվը 500 դրամ եւ ավել գումարով, հնարավորություն կստանան 31 օրվա ընթացքում զանգահարել Orange-ի բաժանորդներին 1 դրամ/րոպե սակագնով, իսկ տեղական այլ ցանցերին` 30 դրամ/րոպե սակագնով:
Արամ Մկրտչյանը հայտնել է նաեւ, որ հաշիվը լիցքավորելով 500 դրամ եւ ավել գումարով` բջջային օպերատորի բաժանորդները կարող են նվեր ստանալ Alcatel, Nokia կամ Samsung 100 հեռախոսներից որեւէ մեկը: Իսկ շաբաթվա ընթացքում նվեր կստանա հաշվեկշիռը լիցքավորած յուրաքանչյուր հազարերորդ բաժանորդը:
Ինչպես նշել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան, Orange-ի բաժանորդների քանակն արդեն կազմում է ավելի քան 500 հազ.: Նրա խոսքերով, բաժանորդային բազայի աճը վկայում է քաղաքացիների վստահության մասին, ինչպես նաեւ «մեզ կոչ է անում ավելի պատասխանատու լինել»:

15:26 | 18.01.11 | Новости | 4513
Ереван /Медиамакс/. Компания Orange Armenia представила сегодня новое предложение для своих абонентов.
Как сообщает Медиамакс, по словам директора по маркетингу компании Арама Мкртчяна, теперь абоненты услуги «Поговорим», пополняя счет на 500 драмов и более, получат возможность в течение 31 дня звонить абонентам Orange по 1 драму в минуту, а на другие местные сети - по тарифу 30 драмов за минуту.
Арам Мкртчян сообщил также, что пополняя счет на 500 драмов и более, абоненты оператора могут получить один из 100 телефонов Alcatel, Nokia или Samsung. А подарки в течение недели получит каждый тысячный абонент, пополнивший свой счет.
Как отметил генеральный директор Orange Armenia Бруно Дютуа, количество абонентов Orange составляет уже более 500 тыс. По его словам, рост абонентской базы свидетельствует о доверии граждан, а также «призывает нас быть более ответственными».