14:04 | 20.01.11 | Նորություններ | 3879
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է իրավաբանական անձանց համար կանխավճարային սակագնային փաթեթների գործարկման մասին:
Սակագնային փաթեթները գործարկվել են Հայաստանի բոլոր մարզերում. «Արագածոտն Ցանց», «Արարատ Ցանց», «Արմավիր Ցանց», «Վայոց Ձոր Ցանց», «Գեղարքունիք Ցանց», «Կոտայք Ցանց», «Լոռի Ցանց», «Սյունիք Ցանց», «Տավուշ Ցանց» եւ «Շիրակ Ցանց»:
Փաթեթները հնարավորություն են տալիս համանուն մարզում գտնվող  բաժանորդներին յուրաքանչյուր օրվա ընթացքում իրականացնել անվճար զանգեր Beeline բջջային ցանցում` սկսած 6-րդ րոպեից: Օրվա ընթացքում զանգերի առաջին 5 րոպեները տարիֆիկացվում են 5 դրամ/րոպե սակագնով: Եթե բաժանորդը գտնվում է իր տարածաշրջանից դուրս, ապա Beeline ցանցում ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը կազմում է 19 դրամ:
Դեպի Beeline ֆիքսված եւ ՀՀ ու ԼՂՀ այլ բջջային ցանցեր ելքային զանգի մեկ րոպեի արժեքը 39 դրամ է: SMS-հաղորդագրություններ Beeline ցանցում եւ դեպի Հայաստանի ու ԼՂՀ-ի այլ բջջային ցանցեր կարելի է ուղարկել 19 դրամ, իսկ միջազգային ցանցեր` 30 դրամ սակագնով: Նշված սակագնային փաթեթների օրական բաժանորդավճարը կազմում է 1 դրամ:
«Միասնական օպերատոր «ԱրմենՏել» ընկերության կորպորատիվ հաճախորդներին հնարավորություն է ընձեռվում օգտվել կապի ծառայություններից աննախադեպ ցածր գներով: Օրինակ, «Արարատ Ցանց» սակագնային փաթեթի բաժանորդը կարող է իրականացնել անսահմանափակ քանակությամբ զանգեր Beeline բջջային ցանցում օրական ընդամենը 26 դրամով, ներառյալ բաժանորդավճարը»,- նշել է «ԱրմենՏել»-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

14:04 | 20.01.11 | News | 3872
They allow subscribers, who are in their “home” region, making free of charge calls inside Beeline mobile network, starting from the 6th minute of communication in the course of the day. The cost of the call during the first 5 minutes makes 5AMD per minute. If the subscriber is outside the “home” region, the tariffs for calls inside Beeline network make 19AMD per minute.
The cost of one minute of outgoing call to Beeline landline network numbers and to numbers of other two mobile connection operators of RA and NKR makes 39 AMD. SMS messages inside Beeline network and to numbers of other mobile networks of RA and NKR can be sent for 19 AMD, and to international networks – 30 AMD. The daily subscriber fee in the mentioned tariff plans makes 1 AMD.
“Corporate customers of “ArmenTel” integrated operator get the chance to use services of connection at unprecedented low prices. Thus, for instance, the subscriber of “Network-Ararat” tariff plan can make an unlimited number of calls inside Beeline mobile network only for 26 AMD a day, including the subscriber fee”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.