16:56 | 09.03.11 | Նորություններ | 4314
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ՓԲԸ (ապրանքանիշը Beeline) գործարկել է “Մերոնք” մարզային կանխավճարային սակագնային փաթեթը:
Սակագնային փաթեթը Երեւանից դուրս գտնվող բաժանորդին թույլ է տալիս զանգահարել դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր եւ Beeline ֆիքսված ցանց միասնական սակագնով` 19.99 դրամ/րոպե եւ ուղարկել SMS-հաղորդագրություններ դեպի տեղական բջջային ցանցեր 9 դրամով:
“Մենք առաջարկում ենք պարզ եւ հասկանալի սակագնային փաթեթ, որն ընձեռում է հնարավորություն աննախադեպ ցածր միասնական սակագներով կատարել զանգեր եւ ուղարկել SMS-հաղորդագրություններ` դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր եւ Beeline ֆիքսված ցանց”, - նշեց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ լխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
“Մերոնք” ՍՓ բաժանորդները կարող են ընտրել Beeline բջջային ցանցի 2 “սիրելի” համար եւ զանգահարել այդ համարներին 4 դրամ/րոպե սակագնով:
GPRS-Internet ուղարկած/ստացած տվյալների 1 ՄԲ արժեքը կազմում է 29 դրամ:
“Մերոնք” ՍՓ բաժանորդի Երեւանում գտնվելու դեպքում դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր եւ Beeline ֆիքսված ցանց ելքային զանգի մեր րոպեի արժեքը կկազմի 39 դրամ: Beeline սակագնային փաթեթների հաճախորդները կարող են անցում կատարել դեպի “Մերոնք” ՍՓ, պահպանելով հեռախոսահամարը: Անցման արժեքը 300 դրամ է:

16:56 | 09.03.11 | News | 4408
Tariff plan allows the subscriber, who is outside of Yerevan, making calls to all mobile networks in Armenia and to the landline network of Beeline at a single tariff – 19.99 AMD per minute and sending SMS to the local mobile networks for 9 AMD.
“We offer a simple and easy to understand tariff plan with unique low single prices for calls and SMS to all mobile networks of Armenia, as well as the landline network of Beeline”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko stated.
Subscribers of “Meronq” tariff plan can set two “favorite” numbers of Beeline mobile network and call those numbers at the tariff of 4 AMD per minute. The cost of 1 Mb of download-upload data of GPRS-Internet makes 29 AMD.
If the subscriber of “Meronq” tariff plan is in Yerevan, the cost of one minute of the outgoing call to all mobile networks of RA and to the landline network of Beeline will make 39 AMD. The customers of all tariff plans of Beeline can shift to “Meronq” tariff plan without obstacles with preservation of their number. The cost of the transition makes AMD 300.