15:20 | 04.04.11 | Նորություններ | 4284
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել”-ը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է Hi-Line ծառայության նոր` “Մեգա 256” և “Մեգա 512” անսահմանափակ սակագնային փաթեթների գործարկման մասին:
“Մեգա 256” կամ “Մեգա 512” սակագնային փաթեթից օգտվելու պայմանագիր կնքելիս` այն 12 ամսվա ընթացքում չխզելու պայմանով, ամսեկան վճարը կկազմի համապատասխանաբար 4500 և 6000 դրամ: Նոր բաժանորդներին անվճար տրամադրվում է մոդեմը եւ միացում, ինչպես նաեւ նրանք հնարավորութույն կստանան մեկ ամիս անվճար ինտերնետ օգտագործել:
“Առաջարկն ուղղված է առաջին հերթին լայնաշերտ ինտերնետի տարածմանն այն մարդկանց շրջանում, ովքեր կարճ ժամանակահատվածում մեծ ծավալի տեղեկատվություն ներբեռնելու կարիք չունեն: Մեր նոր սակագնային փաթեթները թույլ կտան հաճախորդներին, այդ թվում մարզերից, մատչելի գնով միանալ ժամանակակից կայուն և հուսալի լարային տեխնոլոգիային”, - նշեց “ԱրմենՏել”-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Այն բաժանորդներն, ովքեր օգտվում են Hi-Line ծառայության “Նախընտրելի” սակագնային փաթեթից ավելի քան 12 ամիս կարող են, վերակնքելով պայմանագիրն, անցնել դեպի “Մեգա” սակագնային փաթեթ առանց որևէ սահմանափակումների, ինչպես նաև առաջին ամիսն անվճար օգտվել ծառայությունից: “Նախընտրելի” անսահմանափակ սակագնային փաթեթին միացած բաժանորդներն առաջին 12 ամսվա ընթացքում, վերակնքնելով պայմանագիրը, կարող են անցնել դեպի ավելի բարձր արագությամբ “Մեգա” սակագնային փաթեթներ:
“Մեգա” անսահմանափակ սակագնային փաթեթին միացած բաժանորդներն առաջին 12 ամսվա ընթացքում կարող են անցնել միայն դեպի ավելի բարձր արագությամբ սակագնային փաթեթներ: Պայմանագրի կնքմանը կամ վերակնքմանը հաջորդող 12 ամսվա ընթացքում ծառայությունից հրաժարվելու դեպքում բաժանորդը վճարում է “Մեգա” սակագնային պլանի և նույն արագությամբ Hi-Line անսահմանափակ սակագնային պլանի համար նախատեսված ամսավճարների տարբերությունն` օգտագործման ժամանակահատվածի համար:

Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) announced the launch of new unlimited tariff plans for Hi-Line “Mega 256” and “Mega 512” services.
Given conclusion of a contract for using one of the tariff plans and non-termination in the course of 12 months, the monthly subscriber fee for “Mega 256” and “Mega 512” will make AMD 4500 and AMD 6000 respectively. The new subscribers are provided the modem and activation free of charge. The customers will also get the chance to use internet free of charge for the first month.
“The offer first of all aims at popularizing broadband internet among the target group, which does not need to download a large volume of information in a short period of time. Our new tariff plans allow subscribers, also from the regions, getting connected to a modern stable and reliable wired technology at an affordable price”, General Director of “ArmenTel” Igor Klimko stated.
Hi-Line “Preferable” subscribers, who have been using the service for over 12 months, can get connected to unlimited “Mega” tariff plans by renewing the agreement and get the chance to use internet free of charge for the first month. The subscribers of “Preferable” tariff plan, who use the service for less than 12 months, can shift to a “Mega” tariff plan with higher speed by renewing the agreement.
By getting connected to “Mega” unlimited tariff plans, in the course of first 12 months subscribers can shift only to a tariff plan with higher speed. In case of renouncement of the service in the course of 12 months of the concluded or renewed agreement, the subscriber pays the difference of the tariffs for the monthly subscriber fee between unlimited Hi-Line tariff plan and “Mega” tariff plan of the analogous speeds for the period of use.