14:33 | 07.04.11 | Նորություններ | 4123
Երեւան/Մեդիամաքս/. “ԱրմենՏել” ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը` Beeline) եւ “Philatelpia” ՀԿ-ն շարունակում են համագործակցությունը, որի նպատակն է աջակցել հատուկ կարիքներով երեխաների խնդիրների լուծմանը :
“ԱրմենՏել” ընկերության աջակցության շնորհիվ առաջին տարում “Philatelpia” հասարակական կազմակերպությունն իրականացրել է ծրագրեր, որոնք ուղղված են եղել հատուկ կարիքներով երեխաների խնդիրների վերաբերյալ բնակչության իրազեկության բարձրացմանը, ինչպես նաեւ ցուցաբերել է սոցիալական եւ հոգեբանական օժանդակություն կենտրոն հաճախող երեխաների ծնողներին, իրականացրել մի շարք գործնական ծրագրերի աջակցություն:
“Որպես կապի միասնական օպերատոր “ԱրմենՏել” ընկերությունը շարունակում է իրականացնել սոցիալական ոլորտում բարձ տեխնոլոգիաների կիրառմանն ուղղված ծրագրեր` առանձնահատուկ նշանակություն տալով հասարակությունում հատուկ կարիքներով երեխաների ինտեգրմանը”,- նշեց “ԱրմենՏել” ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

14:33 | 07.04.11 | News | 3356
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” CJSC (Beeline trademark) and Philatelpia Organization continue cooperation in order to solve the problems of children with special needs.
Due to the help of “ArmenTel” Company, in the first year of cooperation, “Philatelpia” public organization realized projects on building awareness of the population on the problems of children with special needs, rendered social and psychological assistance to parents, realized a number of practical assistance programs.
“As a united connection company, “ArmenTel” continues implementation of programs, aiming at use of high technologies in the social sphere and attaches special importance to projects for integrating children with special needs to the society”, General Director of “ArmenTel” CJSC Igor Klimko said.