13:49 | 22.07.11 | Նորություններ | 4217
Orange-ը իր կանխավճարային բաժանորդներին առաջարկում է ստանալ անվերջ խոսելաժամանակ մինչեւ ամառվա վերջը
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ի “Իմ ընկերները”, “Իմ երկիրը”, “Իմ համարները” եւ “Իմ ժամանակը” կանխավճարային սակագնային պլանների բաժանորդները, վճարելով շաբաթական 500 դրամ, մինչեւ ամառվա վերջ կստանան ցանցի ներսում անվերջ խոսելաժամանակ:
Ինչպես այսօր տեղեկացրեց Օրանժ Արմենիա-ի մարքեթինգի գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, առաջարկից օգտվելու համար վերոհիշյալ սակագնային պլանների բաժանորդները, պետք է հավաքեն *129# հրահանգը, ինչը կգանձի իրենց ընթացիկ հաշվից 500 դրամ եւ փոխարենը առաջիկա 7 օրերի համար կտրամադրի ցանցի ներսում մինչեւ 5000 րոպե կամ ավելի քան 83 ժամ խոսելաժամանակ:
«Մենք ցանկանում ենք, որ մեր բաժանորդներն առավելագույնս օգտվեն ամառային հանգստից եւ չմտածեն րոպեների կամ ծախսերի մասին», - ասել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:

13:49 | 22.07.11 | Новости | 4290
Ереван/Медиамакс/. Aбоненты предоплатных тарифных планов Orange «Мои друзья», «Моя страна», «Мои номера» и «Мое время», уплачивая в неделю 500 драмов, получат до конца лета неограниченное разговорное время внутри сети.
Как сегодня сообщил директор по маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян, для того, чтобы воспользоваться услугой, абоненты вышеупомянутых тарифных планов должны набрать команду *129#,  что снимет с их счета 500 драмов, предоставив взамен 5000 минут или более 83 часов внутрисетевого разговорного времени на последующие 7 дней.
«Мы желаем, чтобы наши абоненты максимально воспользовались летним отдыхом и не думали о минутах и расходах»,- сказал генеральный директор компании Бруно Дютуа.