11:30 | 03.11.11 | Նորություններ | 2627
Երեւան/Մեդիամաքս/. Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբը սկսել է սպասարկել «Յուքոմ» ինտերնետ-պրավոյդերի բաժանորդներին:
Այսուհետ ընկերության կողմից մատուցվող հեռահաղորդակցության ծառայությունների (ինտերնետ, մալուխային հեռուստատեսություն և թվային հեռախոսակապ) դիմաց վճարումները կարող են իրականացվել բանկի բոլոր բաժանմունքներում, հայտնել են Առէսիմբանկի մամլո ծառայությունում:
Բանկում գործում է նաեւ «Տելեքարդ» համակարգը, որը թույլ է տալիս հաճախորդին կատարել կոմունալ, ինչպես նաև ինտերնետի, բջջային և ֆիքսված կապի վճարումները sms-հաղորդագրությունների միջոցով:

11:30 | 03.11.11 | Новости | 2251
Ереван/Медиамакс/. Арэксимбанк-Группа Газпромбанка начал обслуживать абонентов интернет-провайдера  Ucom.
Впредь возможность оплаты предоставляемых  Ucom телекоммуникационных услуг (интернет-услуг, услуг кабельного телевидения и IP-  телефонии) будет доступна абонентам в любом отделении банка, сообщили в пресс-службе Арэксимбанка.
В банке действует также ситема «Телекард», благодаря которой клиент может оплачивать коммунальные услуги, услуги интернета, сотовой и стационарной связи посредством sms-сообщений.