16:52 | 26.12.11 | Նորություններ | 3885
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը՝ Beeline) պարգևատրել է «Ամանորյա իրարանցում» ակցիայի առաջին փուլի հաղթողներին:
Ակցիայի առաջին փուլին մասնակցում էր 4135 մարդ, իսկ 22 հաղթողները որոշվեցին հատուկ ստեղծված համակարգչային ծրագրի օգնությամբ, հայտնել են ընկերության մամլո ծառայությունում:
«Ամանորյա իրարանցում» ակցիան մեկնարկել է դեկտեմբերի 16-ին և կշարունակվի մինչև 2012 թ-ի հունվարի 12-ը: Ակցիայի շրջանակում գրանցված և հաշվեկշիռը առնվազն 1000 դրամով լիցքավորած բաժանորդները հնարավորություն են ստանում շահելու Dell Latitude 2110 երկու նեթբուքերից մեկը, կամ Beeline Blade և Beeline U8500 քսան սմարթֆոններից մեկը: Ակցիային անվճար գրանցվելու համար անհրաժեշտ է բջջային հեռախոսից հավաքել *222# USSD-հրամանը, իսկ լիցքավորել հաշվեկշիռը կարելի է ցանկացած եղանակով, բացառությամբ «Բալանսի փոխանցում» ծառայությունից:

16:52 | 26.12.11 | Новости | 3932
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) наградил победителей первого этапа акции «Новогодний переполох».
Всего в первом этапе приняли участие 4135 человек, из числа которых с помощью специальной программы были определены 22 призера, сообщили в пресс-службе компании.
Акция «Новогодний переполох» стартовала 16 декабря 2011 года и продлится до 12 января 2012 года. Каждую неделю абоненты, зарегистрировавшиеся для участия в акции и пополнившие счет минимум на 1000 драм, получают шанс выиграть один из двух нетбуков Dell Latitude 2110 или двадцати смартфонов Beeline Blade и Beeline U8500. Для бесплатной регистрации в акции необходимо набрать с мобильного телефона USSD-команду *222#, а полнение основного баланса можно осуществлять любым удобным способом, за исключением услуги «Баланс-трансфер».