14:23 | 15.03.12 | Նորություններ | 4016
Երեւան/Մեդիամաքս/. 2012թ. ՈՒԵՖԱ-ի Ֆուտբոլի Եվրոպայի առաջնության մեկնարկից առաջ Orange-ը մեկնարկել է իր առաջին համաեվրոպական մրցույթը` հնարավորություն ընձեռելով ֆուտբոլասերներին աջակցել իրենց սիրելի թիմերին:
Orange Ֆուտբոլասերների գավաթը մեկնարկել է www.supporterscup.orange.com կայքում, որտեղ գրանցվելով եւ անցկացվող խաղ-մրցույթներին մասնակցելով, ֆուտբոլասերները կստանան մրցանակներ` հեռախոսներ, ֆուտբոլային ատրիբուտիկային վերաբերող ապրանքներ, ֆուտբոլային հանդիպումներին ներկա գտնվելու հնարավորություն:
Orange Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն ասել է, որ տասնյակից ավելի առաջարկներն ու նախաձեռնությունները ուղղված են լինելու Orange-ի բոլոր տեսակի բաժանորդներին:
“Տեղային առաջարկներն ու ծառայությունները ուղղված են լինելու թե կանխավճարային, թե հետվճարային, թե ինտերնետ բաժանորդներին: Բացի այդ` մուլտիմեդիա ծառայության միջոցով մրցույթներին մասնակցելու եւ խաղերն իրական ժամանակահատվածում դիտելու հնարավորություն կստանան նաեւ ոչ բաժանորդները”,-ասել է նա:
Orange Ֆուտբոլասերների գավաթի գլխավոր մրցանակը ֆուտբոլասերներին` VIP ավտոբուսով ճանապարհորդությունն է դեպի Վարշավա եւ Կիեւ` մասնակցելու առաջնության առաջին եւ եզրափակիչ խաղերին:

Ереван/Медиамакс/. Накануне Чемпионата Европы по футболу 2012 года Orange объявил о начале всеевропейского конкурса, давая возможность болельщикам футбола содействовать своим любимым сборным командам.
Розыгрыш кубка футбольных болельщиков Orange стартовал на сайте www.supporterscup.orange.com. После регистрации и участия в игре-конкурсе любители футбола смогут выиграть призы: телефоны, футбольные атрибуты, возможность присутствовать на футбольных матчах.
Директор по маркетингу Orange Армения Арам Мкртчян заявил, что более десятка предложений и инициатив будут направлены абонентам всех услуг Orange.
«Местные предложения и услуги будут направлены абонентам предоплатной и постоплатной систем, а также интернет-абонентам. Кроме того, благодаря услуге мультимедиа и просмотру игр в реальном времени, возможность принятия участия в конкурсе получат также люди, не являющиеся абонентами компании”, - сказал он.
Главный приз - это путешествие в Варшаву и Киев на VIP-автобусе для присутствия на первом и финальном матчах чемпионата.