14:23 | 15.03.12 | Նորություններ | 4016
Երեւան/Մեդիամաքս/. 2012թ. ՈՒԵՖԱ-ի Ֆուտբոլի Եվրոպայի առաջնության մեկնարկից առաջ Orange-ը մեկնարկել է իր առաջին համաեվրոպական մրցույթը` հնարավորություն ընձեռելով ֆուտբոլասերներին աջակցել իրենց սիրելի թիմերին:
Orange Ֆուտբոլասերների գավաթը մեկնարկել է www.supporterscup.orange.com կայքում, որտեղ գրանցվելով եւ անցկացվող խաղ-մրցույթներին մասնակցելով, ֆուտբոլասերները կստանան մրցանակներ` հեռախոսներ, ֆուտբոլային ատրիբուտիկային վերաբերող ապրանքներ, ֆուտբոլային հանդիպումներին ներկա գտնվելու հնարավորություն:
Orange Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն ասել է, որ տասնյակից ավելի առաջարկներն ու նախաձեռնությունները ուղղված են լինելու Orange-ի բոլոր տեսակի բաժանորդներին:
“Տեղային առաջարկներն ու ծառայությունները ուղղված են լինելու թե կանխավճարային, թե հետվճարային, թե ինտերնետ բաժանորդներին: Բացի այդ` մուլտիմեդիա ծառայության միջոցով մրցույթներին մասնակցելու եւ խաղերն իրական ժամանակահատվածում դիտելու հնարավորություն կստանան նաեւ ոչ բաժանորդները”,-ասել է նա:
Orange Ֆուտբոլասերների գավաթի գլխավոր մրցանակը ֆուտբոլասերներին` VIP ավտոբուսով ճանապարհորդությունն է դեպի Վարշավա եւ Կիեւ` մասնակցելու առաջնության առաջին եւ եզրափակիչ խաղերին:

14:23 | 15.03.12 | News | 4011
Yerevan/Mediamax/. On the eve of the European Football Championship 2012, Orange announced the start of all-European contest giving an opportunity to football lovers to support their favorite teams.
Orange cup of football supporters started on www.supporterscup.orange.com. After registration and participation in the contest, the football lovers may win prizes- phones, football accessories and chance to attend football matches.
Orange Armenia Marketing Director Aram Mkrtchyan stated that over dozens of offers and initiatives will be meant for subscribers of all Orange services.
“Local offers and services will be meant for prepaid and postpaid subscribers as well as internet subscribers. Besides, multimedia services and game watching in real time will allow people who are not subscribers of the company also to take part in the contest”, he said.
The grand prize is journey to Warsaw and Kiev on a VIP bus to attend the first and final matches of the Championship.