15:44 | 05.04.12 | Նորություններ | 3936
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօրվանից Orange-ի բաժանորդները հնարավորություն ունեն մասնակցելու UEFA EURO 2012 SMS խաղին, պատասխանել ֆուտբոլի Եվրոպայի առաջնությանը եւ ֆուտբոլին վերաբերող հարցերին, դառնալ խաղի հաղթողը եւ ներկա գտնվել Եվրոպայի ֆուտբոլի առաջնության բացման խաղին Վարշավայում:
Այն բաժանորդը, ով ամենաշատ ճիշտ պատասխանները կտա, կստանա գլխավոր մրցանակը` Վարշավայի ուղեգիր 2 անձի համար` ներառյալ ճամփորդությունը եւ հյուրընկալությունը Լեհաստանի մայրաքաղաքում:
Երկրորդից վեցերորդ տեղեր գրավող մասնակիցները կստանան Sony Live Walkman սմարթֆոններ, իսկ առաջին 50 տեղերը գրավող բոլոր մասնակիցները` ֆուտբոլային նվերներով պայուսակ` UEFA EURO 2012-ի պաշտոնական գնդակը եւ բրենդավորված պարագաներ:
«Գալիք ամիսներն Orange-ում ֆուտբոլային են լինելու: Որպես առաջնության պաշտոնական գործընկեր` մենք հնարավորություն ենք ընձեռում ֆուտբոլասերներին պատրաստվել այս համաեվրոպական սպորտային իրադարձությանը ինչպես երբեւէ», - ասել է Orange Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Խաղին մասնակցելու համար պետք է 2012 կարճ համարին ուղարկել SMS` տեքստում նշելով EURO բանալի բառը, որից հետո մասնակիցը կսկսի ստանալ խաղի հարցերը: Յուրաքանչյուր ուղարկված մեկ SMS-ի արժեքն է 60 դրամ:

15:44 | 05.04.12 | News | 4037
Yerevan/Mediamax/. Starting from today, all Orange voice customers can take part in UEFA EURO 2012 SMS Quiz, answer the questions related to EURO Championship and to football in general, become the winner of the SMS Game and be present at the opening match of Europe Football championship in Warsaw.
The participant who will give the most correct answers will get a trip for two to Warsaw, including tickets to the match and hospitality in the Polish capital. But there are many other prizes as well: contestants who will occupy the places from 2nd to 6th will get Sony Ericsson Live with Walkman smartphones and the first 50 ranked contestants will get a fan kit with UEFA EURO 2012TM branded ball and other goodies.
“Coming months will be football months. As official partner of the tournament we give our customers the possibility to be prepared like never before to this pan-european sport event. The best gift for a real football fan will be most probably to be present at the opening game of UEFA EURO 2012TM, which becomes so real with this Quiz”, said Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director.
In order to take part in the Quiz customers should send an SMS to “2012” short number with the keyword “EURO”, after which they will start receiving questions. Each outgoing SMS costs 60AMD. For more details about the quiz: www.orangearmenia.am/uefa-euro-2012.