15:24 | 10.04.12 | Նորություններ | 2430
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) ներդրել է «Ինտերնետ փաթեթներ» նոր ծառայություն բջջային ցանցի բաժանորդների համար, որը հնարավորություն է ընձեռում Beeline բջջային ցանցի բաժանորդներին ուղարկել և ստանալ ինտերնետ տրաֆիկի որոշակի քանակություն` վճարելով ֆիքսված գումար:
Այսպես, 10ՄԲ ծավալով «Մինի ինտերնետ փաթեթի» արժեքը 200 դրամ է, իսկ «Միդի», «Մաքսի» и «Սուպեր Մաքսի» փաթեթները, որոնք ներառում են 50ՄԲ, 100ՄԲ և 300ՄԲ համապատասխանաբար արժեն 600 դրամ, 900 դրամ և 1500 դրամ, հայտնել են ընկերությունում:
«Այսուհետ մեր բաժանորդները, կախված իրենց կողմից օգտագործված տրաֆիկից, կարող են միանալ այս կամ այն փաթեթին և օգտագործել իրենց հեռախոսի հնարավորությունները` չմտածելով հավելյալ վճարումների մասին», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Կանխավճարային համակարգի բաժանորդներին փաթեթները տրամադրվում են 30 օր ժամկետով, սկսած ակտիվացման օրվանից: Ինտերնետ-փաթեթի գործողության ժամկետում նոր փաթեթ միացնելու դեպքում, նոր փաթեթի ՄԲ-երը ավելանում են դեռևս չսպառված ՄԲ-երին, իսկ գործողության ժամկետը սահմանվում է 30 օր նոր փաթեթի միացման պահից: Այս ծառայությունից կարող են օգտվել թե կանխավճարային, թե հետվճարային համակարգի բաժանորդները:

15:24 | 10.04.12 | Новости | 2382
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) запустил новую линейку «интернет пакетов» для абонентов мобильной связи, которая позволяет абонентам мобильной связи Beeline отправлять и получать определенное количество Интернет трафика за фиксированную плату.
Так, стоимость «Интернет пакета Мини» объемом в 10 МБ составляет 200 драмов, а плата за пакеты «Миди», «Макси» и «Супер-Макси» объемами в 50, 100 и 300 МБ составляет 600, 900 и 1500 драмов соответственно, сообщили в компании.
«Теперь наши клиенты, в зависимости от объема потребляемого ими трафика, могут подключить тот или иной пакет и использовать все возможности своих телефонов, не считая мегабайты и не задумываясь о дополнительных расходах», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Абонентам предоплатной системы расчетов пакеты предоставляются сроком на 30 дней с момента подключения услуги. В течение срока действия пакета при подключении нового пакета трафик суммируется с неизрасходованным, а срок действия увеличивается на 30 дней со дня подключения нового пакета. Предложение доступно абонентам предоплатной и постоплатной системы расчетов.