10:59 | 17.04.12 | Նորություններ | 8144
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար ակցիայի գործարկման մասին:
Ակցիայի շրջանակում, ապրիլի 15-ից մայիսի 15-ը Beeline շարժական կապի մարզային սակագնային փաթեթներից մեկին միանալիս բոլոր ֆիզիկական անձիք կսատանան 300 անվճար ներցանցային րոպեներ, 100-ական անվճար ներցանցային SMS եւ MMS հաղորդագրություններ, ինչպես նաեւ 100 ՄԲ շարժական ինտերնետ, հայտնել են ընկերությունում:
Այս բոնուսները հավասար մասերով տրամադրվում են հաճախորդին ակցիային միանալուց հետո առաջին 3 ամիսների ընթացքում:
«Մարզերի հաճախորդները մեր բաժանորդների զգալի մաս են կազմում եւ, անցկացնելով նոր ակցիա, մենք ուրախ ենք մարզերում բնակվող մեր հայրենակիցներին պարգեւել մեր բջջային ցանցի բոլոր ծառայություններից օգտվելու ավելի լայն հնարավորություններ», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Մարզային սակագնային փաթեթների գործող բաժանորդները կարող են միանալ ակցիային, իրենց հեռախոսներից հավաքելով *350# հրահանգը, հարցման արժեքը 350 դրամ է (ներառյալ ԱԱՀ): Ակցիայի մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ www.beeline.am կայքում, կամ զանգահարելով 06060116 անվճար հեռախոսահամարին:
Մարզային սակագնային փաթեթների առանձնահատկությունն է զանգերի ցածր սակագինը: Այսպես, սակագնային պլանի համանուն մարզում գտնվելիս, Beeline բջջային ցանցում մեկ զանգի արժեքը կազմում է 9 դրամ` անկախ խոսակցության տեւողությունից:

10:59 | 17.04.12 | Новости | 8753
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил о проведении акции для абонентов региональных тарифных планов.
В рамках акции все физические лица, подключившиеся к одному из региональных ТП мобильной связи Beeline с 15 апреля по 15 июня, бесплатно получат 300 минут для общения внутри сети, возможность бесплатно отправлять по 100 SMS и MMS-сообщений внутри сети и использовать 100 МБ мобильного интернета. Эти бонусы равными частями предоставляются абоненту в течение первых трех месяцев после подключения к акции, сообщили в компании.
«Клиенты в регионах формируют значительную часть нашей абонентской базы и, проводя очередную акцию, мы рады подарить нашим соотечественникам в областях страны еще больше возможностей пользоваться всеми услугами нашей мобильной сети», - отметил генеральный директор АрменТел Игорь Климко.
Действующие абоненты всех региональных ТП Beeline могут подключиться к акции, набрав на своем телефоне команду *350#. Стоимость запроса - 350 драм, включая НДС. Дополнительную информацию об акции можно получить на сайте www.beeline.am или, позвонив по бесплатному номеру 06060116.
Отличительной особенностью региональных тарифных планов является низкая стоимость звонков, совершаемых в пределах «домашнего» региона. Так, стоимость исходящего звонка внутри мобильной сети Beeline при нахождении в регионе действия одноименного тарифного плана составляет 9 драмов вне зависимости от продолжительности разговора.