17:13 | 08.05.12 | Նորություններ | 4953
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է «Մեր հաղթանակների պատմությունները» թեմայով մրցույթի անցկացման մասին, որը նվիրված է Հայրենական Մեծ Պատերազմում և Արցախում տարած հայ զինվորների հաղթանակներին:
«Մեր հաղթանակների պատմությունները» թեմայով մրցույթն անց է կացվում Facebook սոցիալական ցանցի ընկերության Beeline Armenia պաշտոնական էջում. https://www.facebook.com/beeline.am:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև մայիսի 11-ը ուղարկել հեղինակային հարցազրույց ազատագրական պատերազմների վետերանի հետ էլեկտրոնային փոստի հասցեով pr@beeline.am:
Մրցույթին ընդունվելիք հարցազրույցները պետք է լինել տեսահոլովակի տեսքով` տեղադրված www.youtube.com կայքում կամ տեքստային, սակայն այս պարագայում անհրաժեշտ է, որպեսզի հարցազրույցի հեղինակը լուսանկարվի վետերանի հետ և տեքստին կից ուղարկի նաև այդ լուսանկարը:
Մրցույթի հաղթող կճանաչվի այն աշխատանքը, որը կհավաքի ամենաշատ Like ընկերության պաշտոնական էջի երկրպագուներից: Մրցույթն ավարտվում է մայիսի 18-ին, իսկ հաղթողը «ԱրմենՏել» ընկերությունից կստանա որպես մրցանակ պլանշետային համակարգիչ Samsung GT-P6200:
«Մրցույթը հնարավորություն կտա երիտասարդ սերնդին հասարակության ավելի լայն շերտերին ներկայացնել պատմություններ` մեր վետերանների գործած սխրանքների, հաղթանակների, նրանց պարգևերների կամ պարզապես վերջիններիս կյանքից հետաքրքիր դրվագների մասին», - նշել է ԱրմենՏել-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:

17:13 | 08.05.12 | News | 4204
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline brand) announces holding of a contest on “History of Our Victories” devoted to victories of Armenian soldiers at Great Patriotic War and Artsakh war.
The contest on “History of Our Victories” is held on the Beeline Armenia official site on Facebook - https://www.facebook.com/beeline.am
You should send an author’s interview with a veteran of war to pr@beeline.am till May 11.
The interview for the contest should be sent as a video embedded on www.youtube.com or a text but in this case you should also send the photo of the author of the interview with the veteran together with the text.
The work to get maximum Likes from users of the company’s official page will be announced the winner. The contest deadline is May 18 and the winner will get a Samsung GT-P6200 tablet from ArmenTel.
“The contest will allow the young generation to present the history of deeds accomplished by our veterans, victories, their awards or just interesting moments of their lives to wider layers of the society”, noted ArmenTel spokeswoman Anush Begloyan.