Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան
Երեւան/Մեդիամաքս/. Orange-ն առաջարկում է ռոմինգի հատուկ սակագին ՈՒԵՖԱ ԵՎՐՈ 2012-ը հյուրընկալող երկրներում: Այս մասին այսօր հայտնել է Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուան:
«Լինելով ԵՎՐՈ 2012-ի պաշտոնական գործընկեր` չէինք կարող չմտածել այն ֆուտբոլասերների մասին, ովքեր ներկա են լինելու Եվրոպայի ֆուտբոլի առաջնության խաղերին»,- ասել է Բրունո Դյութուան:
Լեհաստանում եւ Ուկրաինայում մինչ օգոստոսի 31-ը Orange-ի բաժանորդները կկարողանան մուտքային, ելքային եւ տեղական զանգեր կատարել 250 դրամ/րոպե սակագնով եւ կարճ հաղորդագրություն ուղարկել 200 դրամով: Ռոմինգն ակտիվացնելու համար պետք է հավաքել *121#:
Մարզական առաջարկից կարող են օգտվել Orange-ի բաժանորդները Հայաստանում, Իսպանիայում, Ավստրիայում, Լյուքսեմբուրգում, Լեհաստանում, Ֆրանսիայում, Միացյալ Թագավորությունում, Սլովակիայում, Ռումինիայում, Մոլդովայում եւ Շվեյցարիայում:

14:50 | 04.06.12 | Новости | 4155
Ереван/Медиамакс/. Orange предлагает специальный тариф на роуминг в странах, принимающих ЕВРО-2012. Об этом заявил сегодня гендиректор Orange Armenia Бруно Дютуа.
“Являясь официальным партнером ЕВРО 2012, мы не могли не подумать о тех футбольных болельщиках, которые будут присутствовать на играх чемпионата Европы по футболу”, - сказал Бруно Дютуа.
Абоненты Orange до 31 августа смогут выполнять в Польше и Украине входящие, исходящие и местные звонки по цене в 250 драм/мин. и посылать короткие сообщения по цене 200 драмов. Для активизации роуминга необходимо набрать *121#.
Спортивным предложением могут воспользоваться абоненты Orange в Армении, Испании, Австрии, Люксембурге, Польше, Франции, Соединенном Королевстве, Словакии, Румынии, Молдове и Швейцарии.