08:59 | 19.10.12 | Նորություններ | 4191
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ի (Beeline ապրանքանիշ) վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում ֆիզիկական անձինք կարող են ձեռք բերել դյուրակիր համակարգիչ` «ՎՏԲ - Հայաստան բանկ» ՓԲԸ վարկի միջոցով:
Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում հաճախորդները կարող են ընտրել դյուրակիր համակարգիչ եւ գնել այն առանց բանկ այցելելու: Դյուրակիր համակարգչի ձեռք բերման պայմանագիրը կարելի է ձեւակերպել Beeline վաճառքի եւ սպասարկման յուրաքանչյուր գրասենյակում, հայտնել են ընկերությունում:
«Կարեւորելով հաճախորդների սպասարկման բարձր որակն ու հարմարավետությունը, մենք առաջարկում ենք բաժանորդներին ձեւակերպել գնումը մեր գրասենյակներուն` առանց բանկի բաժանմունք այցելելու: Գործարկելով համագործակցության ծրագիրը, մենք առաջարկում ենք հաճախորդներին դյուրակիր համակարգիչ ձեռք բերելու եւս մեկ հնարավորություն, իսկ անհարժեշտ փաստաթղթերի նվազագույն պահանջները կդարձնեն գնումն արագ եւ հարմարավետ», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հայտ ձեւակերպելու համար ֆիզիկական անձը պետք է ներկայացնի անձնագիր եւ սոցիալական քարտ: Վարկավորման պայմանների վերաբերյալ այլ մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:

08:59 | 19.10.12 | News | 4189
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline trademark) announced today that all the individuals may purchase laptops on a loan issued by VTB Bank (Armenia) in all the Beeline service and sales offices today.
Visiting Beeline\'s offices, clients may choose a laptop and purchase it without visiting a bank. The contract on purchasing a notebook may be issued in any sales and service office of ArmenTel.
\"Placing an accent on comfort and high quality of client servicing, we offer them to draw the purchase in our offices without visiting the branch of the bank. Launching a partnership program, we give our clients another chance to purchase a laptop and the minimum requirements for necessary documents will make the purchase of the modern portative computer quick and convenient\", noted ArmenTel CEO Igor Klimko.
All the individuals should provide their passport and social card for filling out the application. You can get additional information on the loan terms in neighboring sales and service offices of Beeline.