08:59 | 19.10.12 | Նորություններ | 4191
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ի (Beeline ապրանքանիշ) վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում ֆիզիկական անձինք կարող են ձեռք բերել դյուրակիր համակարգիչ` «ՎՏԲ - Հայաստան բանկ» ՓԲԸ վարկի միջոցով:
Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում հաճախորդները կարող են ընտրել դյուրակիր համակարգիչ եւ գնել այն առանց բանկ այցելելու: Դյուրակիր համակարգչի ձեռք բերման պայմանագիրը կարելի է ձեւակերպել Beeline վաճառքի եւ սպասարկման յուրաքանչյուր գրասենյակում, հայտնել են ընկերությունում:
«Կարեւորելով հաճախորդների սպասարկման բարձր որակն ու հարմարավետությունը, մենք առաջարկում ենք բաժանորդներին ձեւակերպել գնումը մեր գրասենյակներուն` առանց բանկի բաժանմունք այցելելու: Գործարկելով համագործակցության ծրագիրը, մենք առաջարկում ենք հաճախորդներին դյուրակիր համակարգիչ ձեռք բերելու եւս մեկ հնարավորություն, իսկ անհարժեշտ փաստաթղթերի նվազագույն պահանջները կդարձնեն գնումն արագ եւ հարմարավետ», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հայտ ձեւակերպելու համար ֆիզիկական անձը պետք է ներկայացնի անձնագիր եւ սոցիալական քարտ: Վարկավորման պայմանների վերաբերյալ այլ մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:

08:59 | 19.10.12 | Новости | 4232
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил сегодня о том, что в офисах продаж и обслуживания компании физические лица могут приобрести ноутбуки посредством кредита Банка ВТБ (Армения).
Посетив офисы Beeline, клиенты могут выбрать ноутбук и приобрести его, не посещая банк. Договор о приобретении портативного компьютера может быть оформлен в любом офисе продаж и обслуживания АрменТел.
«Делая акцент на удобство и высокое качество обслуживания клиентов, мы предлагаем им оформить покупку в наших офисах, не посещая отделение банка. Запуская партнерскую программу, мы предлагаем нашим клиентам еще одну возможность приобрести ноутбук, а минимальные требования к необходимым документам сделают покупку современного портативного компьютера быстрой и удобной», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Для оформления заявки физическим лицам необходимо предоставить паспорт и социальную карту. Дополнительную информацию об условиях кредитования можно получить в ближайшем офисе продаж и обслуживания Beeline.