07:30 | 22.11.12 | Նորություններ | 4861
ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարում է ՎՏԲ - Հայաստան բանկի հետ համատեղ վարկավորման ծրագրի ընդլայման մասին` Հայաստանի մարզերի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բնակիչների համար:
Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում մարզերի բնակիչները կարող են ընտրել ժամանակակից բջջային հեռախոս, պլանշետային համակարգիչ կամ համակարգիչ 150000 դրամ եւ ավել արժեքով եւ գնել այն տարաժամկետ պայմանով առանց բանկ այցելելու: Ձեռք բերման պայմանագիրը կարելի է ձեւակերպել Beeline վաճառքի եւ սպասարկման յուրաքանչյուր մարզային գրասենյակում:
«ԱրմենՏել-ի եւ ՎՏԲ-Հայաստան բանկի համագործակցությունը նպատակ ունի ավելի դյուրին դարձնել սարքավորումների վաճառքը մարզերում, իսկ սպասարկումն` ավելի արագ եւ որակյալ: Բարելավելով սպասարկման որակը` մեր ընկերությունը հաշվի է առնում ժամանակակից հեռախոսային շուկայի եւ համակարգչային տեխնիկայի նորարարությունները: Մենք մշտապես թարմացնում ենք հեռախոսների տեսականին եւ հրավիրում Հայաստանի մարզերի բնակիչներին օգտվել համագործակցության այս ծրագրից եւ ձեռք բերել ամենահայտնի ապրանքանիշերի ժամանակակից պլանշետային համակարգիչ կամ սմարթֆոն», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հայտ ձեւակերպելու համար ֆիզիկական անձը պետք է ներկայացնի անձնագիր եւ սոցիալական քարտ: Վարկավորման պայմանների վերաբերյալ այլ մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:

07:30 | 22.11.12 | News | 4857
\"ArmenTel\" (Beeline trademark) announced the expansion of its partner lending program with \"VTB Bank (Armenia)\" CJSC for individuals living in the Armenian regions today.
In the sales and service offices of Beeline, residents of Armenian regions will be able to select a modern mobile phone at over AMD150000, tablet or computer or buy it on loan without visiting the bank. The purchase agreement may be concluded in any regional ArmenTel sales and service office.
\"Cooperation of \"ArmenTel\" with VTB Bank was conditioned by the aspiration to make the sales of equipment in the Armenian regions handy and the service - quick and on a high level. Improving the service quality, \"ArmenTel\" doesn\'t drag behind from the modern trend in the world of computer equipment and innovations on the phone market. We constantly update the model line and invite Armenian residents of regions to use our partner program and purchase a modern smartphone or tablet of production of most popular brands\", noted ArmenTel CEO Igor Klimko.
To fill out the application, individuals should provide their passport and social card. You can get additional information on the terms of lending in the nearest sales and service office of Beeline.