07:30 | 22.11.12 | Նորություններ | 4861
ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարում է ՎՏԲ - Հայաստան բանկի հետ համատեղ վարկավորման ծրագրի ընդլայման մասին` Հայաստանի մարզերի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բնակիչների համար:
Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում մարզերի բնակիչները կարող են ընտրել ժամանակակից բջջային հեռախոս, պլանշետային համակարգիչ կամ համակարգիչ 150000 դրամ եւ ավել արժեքով եւ գնել այն տարաժամկետ պայմանով առանց բանկ այցելելու: Ձեռք բերման պայմանագիրը կարելի է ձեւակերպել Beeline վաճառքի եւ սպասարկման յուրաքանչյուր մարզային գրասենյակում:
«ԱրմենՏել-ի եւ ՎՏԲ-Հայաստան բանկի համագործակցությունը նպատակ ունի ավելի դյուրին դարձնել սարքավորումների վաճառքը մարզերում, իսկ սպասարկումն` ավելի արագ եւ որակյալ: Բարելավելով սպասարկման որակը` մեր ընկերությունը հաշվի է առնում ժամանակակից հեռախոսային շուկայի եւ համակարգչային տեխնիկայի նորարարությունները: Մենք մշտապես թարմացնում ենք հեռախոսների տեսականին եւ հրավիրում Հայաստանի մարզերի բնակիչներին օգտվել համագործակցության այս ծրագրից եւ ձեռք բերել ամենահայտնի ապրանքանիշերի ժամանակակից պլանշետային համակարգիչ կամ սմարթֆոն», - նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Հայտ ձեւակերպելու համար ֆիզիկական անձը պետք է ներկայացնի անձնագիր եւ սոցիալական քարտ: Վարկավորման պայմանների վերաբերյալ այլ մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:

07:30 | 22.11.12 | Новости | 4947
«АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о расширении партнерской программы кредитования совместно с ЗАО «Банк ВТБ» (Армения) для физических лиц- жителей регионов Армении.
В офисах продаж и обслуживания Beeline жители регионов Армении смогут выбрать современный мобильный телефон стоимостью более 150 000 драмов, планшет или компьютер и приобрести его в рассрочку, не посещая банк. Договор о приобретении может быть оформлен в любом региональном офисе продаж и обслуживания компании АрменТел.
«Сотрудничество компании «АрменТел» с Банком ВТБ продиктовано стремлением сделать продажу оборудования в регионах Армении  удобной, а обслуживание быстрым и качественным. Улучшая качество сервиса, «АрменТел» не отстает и от современной моды в мире компьютерной техники и новинок телефонного рынка. Мы постоянно обновляем модельный ряд и приглашаем жителей регионов Армении воспользоваться нашей партнерской программой и приобрести современный смартфон или планшет производства самых популярных марок »,- отметил Генеральный директор АрменТел Игорь Климко.
Для оформления заявки физическим лицам необходимо предоставить паспорт и социальную карту. Дополнительную информацию об условиях кредитования можно получить в ближайшем офисе продаж и обслуживания Beeline.