14:51 | 14.02.13 | Նորություններ | 6470
Սակագնային պլանին միանալով Orange-ի բաժանորդները կստանան ցանցի ներսում 1 դրամ սակագնով զանգահարելու եւ SMS ուղարկելու, ինչպես նաեւ facebook, odnoklassniki, vkontakte, linkedin, hayland, twitter եւ orangeblog կայքերից 1 դրամ/ՄԲ, իսկ մյուս կայքերից՝ 5 դրամ/ՄԲ սակագնով օգտվելու հնարավորություն:
Ընկերության մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն ասել է, որ այս սակագնից օգտվելու համար բաժանորդները պետք է լիցքավորեն հաշիվը 500 դրամով, ինչը թույլ կտա նշված սակագներից օգտվել 7 օր, իսկ 1000 դրամ լիցքավորելու դեպքում նշված սակագները կգործեն 15 օր:
Նշված ժամկետի ավարտից հետո, մինչեւ հաջորդ լիցքավորումը, կգործեն հետեւյալ սակագները. 15 դրամ/րոպե ցանցի ներսում եւ 35 դրամ/րոպե ցանցից դուրս: Ինտերնետի սակագները չեն փոխվի:
Գործող բաժանորդները նոր սակագնային պլանին անցնելու համար պետք վճարեն 1000 դրամ:
Առաջարկը գործելու է մինչեւ ս.թ. մայիսի 15-ը:
«Մեր գործող կանխավճարային բաժանորդների համար եւս նախատեսված է անակնկալ. այսուհետ մեր կանխավճարային բաժանորդները (բացառությամբ «Պարզ» սակագնային պլանի բաժանորդներին) կարող են ստանալ անսահմանափակ SMS-ներ ցանցի ներսում կամ անսահմանափակ բջջային ինտերնետ: Այս տարբերակները կարելի է ակտիվացնել 1 կամ 7 օրվա համար 100 կամ 500 դրամի դիմաց՝ հավաքելով *129#», - ասել է Արամ Մկրտչյանը:

By connecting to the tariff plan, Orange customers will get the exclusive possibility to call and SMS all Orange customers at AMD 1 tariff, as well as surf on facebook.com, odnoklassniki.ru, vkontakte.ru, linkedin.com, hayland.am, twitter.com and orangeblog.am social networks at AMD 1 /MB rate, and at AMD 5/min on other sites.
Orange Marketing Director Aram Mkrtchyan said that to benefit from this exclusive tariff, Orange customers simply have to recharge their account with AMD 500, to be able to use this tariff during 7 days. The same AMD 1 tariff will be applied during 15 days when recharging the account with AMD 1000.
Upon the end of this period and before the next top-up, the following standard tariffs will be applied: AMD 15/min rate for on-net calls and AMD 35/min for calling other operators’ subscribers. Internet tariffs will remain unchanged.
To activate the new tariff plan, the subscribers have to pay AMD 1000.
The offer is available by May 15, 2013.
“We make a good surprise also for existing customers: starting from now, Orange prepaid customers (except for “Simple” tariff plan users) will be able to choose new options: unlimited SMS in Orange network or unlimited data access. These options can be activated for 1 day or 7 days for only AMD 100 or AMD 500 correspondingly, by simply dialing *129#,” said Aram Mkrtchyan.