12:58 | 22.03.13 | Նորություններ | 4750
Մարտի 23-ին “Գրանդ Սպորտ” մարզահամալիրում կմեկնարկի Հայաստանի ԶԼՄ-ների միջեւ մինի-ֆուտբոլի 4-րդ մրցաշարը:
Միջոցառման կազմակերպիչը Արտասահմանյան թղթակիցների ասոցիացիան է (ԱԹԱ), իսկ ՎիվաՍելլ-ՄՏՍ–ը ստանձնել է մրցաշարի գլխավոր հովանավորությունը: Մրցաշարի մասնակիցներին ըմպելիք է տրամադրել Կոկա-Կոլա Հելլենիկ Արմենիա ընկերությունը:
Մրցաշարին կմասնակցեն Mediamax լրատվական գործակալության, “4-րդ իշխանություն” թերթի, ԱԹԱ-ի, Mamul.am, News.amց եւ emedia.am կայքերի, ”Արեւածաղիկ” եւ ”Ֆինանսներ եւ էկոնոմիկա” ամսագրերի թիմերը:
Մրցաշարի փակման արարողությունը կկայանա ապրիլի 6-ին: Հաղթող թիմը կպարգեւատրվի «ՎիվաՍել-ՄՏՍ-2013» գավաթով, մեդալներով եւ պատվոգրերով:

On March 23, the 4th mini-football championship among media outlets will start in "Grand Sport" sports complex.
The event is organized by Foreign Journalists Association and VivaCell-MTS is the general sponsor of the championship. Coca-Cola Hellenic Armenia company provided drinks to the participants of the championship.
Participating teams are as follows: Mediamax.am, "Chorrod Ishkhanutyun", Foreign Journalists Association, Mamul.am, News.am and e-media, "Arevatsaghik" and "Finances and Economy" magazines.
The closing ceremony of the event will be held on April 6. The winner will be awarded "VivaCell-MTS 2013" cup, medals and diplomas. --0--