Այսօր հայտնի է դարձել Orange-ի այն երջանիկ բաժանորդը, ով ստացել էր անցած շաբաթվա՝ հունիսի 17-ից 23-ն ընկած ժամանակահատվածի 50,000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը:
Նա Տավուշի մարզի Կողբ գյուղի բնակիչ Ֆլորա Ջաղինյանն է, ում զանգահարել էր իր քույրը Սանկտ-Պետերբուրգից: Այսօր Orange-ի գրասենյակում Ֆլորան ստացավ առաջիկա ամռան ընթացքում Ռուսաստան մեկնելու օդանավի տոմսի հավաստագիր, հայտնել են ընկերությունում:
«Անցյալ շաբաթ 50,000-րդ միջազգային զանգը ստացած բաժանորդը նույնպես ստանում է տոմս դեպի այն երկիր, որտեղից ստացել է զանգը: Շնորհավորում ենք Ֆլորային ճիշտ պահին զանգը ստանալու առթիվ ու ցանկանում հաճելի ուղեւորություն ամառային արձակուրդների ընթացքում: Մեր մյուս բաժանորդներին կրկին խորհուրդ ենք տալիս ընդունել իրենց մտերիմների ու ընկերների զանգերը հատկապես Orange համարին, քանի որ դեռ բազմաթիվ բաժանորդներ կստանան նման անակնկալ», - ասել է Օրանժ Արմենիա-ի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Մինչեւ հուլիսի 28-ը ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տեւողությամբ 50,000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի մեկ տոմս դեպի այն երկիր, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը: Հաջողակ բաժանորդները կկարողանան իրականացնել իրենց ճամփորդությունն առաջիկա ամռան ընթացքում` իրենց նախընտրած ժամանակահատվածում:

17:14 | 27.06.13 | News | 3418
Today the name of Orange Armenia lucky customer who has received the 50,000th international call of the last week, in the period between June 17 to 23, was announced.
The lucky customer is Flora Jaghinyan from Koghb village, Tavush region who received a call from her sister living in Saint Petersburg, Russia. Today Flora received a certificate for an air ticket that he can use during the upcoming summer period, the company informs.
«The customer who received the 50,000th call of last week also receives a ticket to the country where the call was from. We congratulate Flora for receiving that call on the very right moment and wish her a pleasant trip during summer vacation period. We advise all our customers to receive calls from their relatives and friends on their Orange number as this surprise will be repeated for several other customers», Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, noted.
Up to July 28, every week the Orange customer having received the 50,000th international call of at least 1 minute duration, will get one airplane ticket to the country from which he/she has got that call. Lucky customers will be able to make their travel during upcoming summer, for the period of their choice.