15:41 | 15.11.13 | Նորություններ | 4025
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարում է Hi-Line բաժանորդների համար ինտերնետի արագության ավելացման ծրագրի մեկնարկի մասին:
Ծրագրի առաջին փուլում` 2013թ. նոյեմբերի 15-ին, Hi-Line այն բաժանորդների ինտերնետ արագությունը, որոնց ինտերնետ կապուղիների թողունակություն կազմում է 1Մբ/վ, կրկնապատկվի՝ մինչեւ 2 Մբ/վ: Ծառայության տրամադրման բոլոր պայմաններն այդ թվում գործող վարձը կմնան անփոփոխ:
«Մեր ընկերության շարունակական տեխնոլոգիական զարգացումը հնարավորություն է տալիս օգտագործել այն ի շահ մեր բաժանորդների: Մենք ընդլայնում ենք կապուղիները, արդիականացնում ենթակառուցվածքները եւ արդյունքում կարող ենք առաջարկել հաճախորդներին մեր ծառայություններից օգտվելու նոր հարմարավետ պայմաններ: Հաշվի առնելով ընկերության սակագնային քաղաքականության սոցիալական բաղադրիչը՝ մենք առաջին հերթին կավելացնենք Hi-Line այն բաժանորդների արագությունը, ովքեր օգտվում են համեմատաբար ցածր ինտերնետ կապուղու թողունակությունից»,- նշել է ԱրմենՏելի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նշենք, որ «ԱրմենՏել» ընկերությունը մոտ ապագայում կհայտարարի Hi-Line բաժանորդների համար նոր միջոցառումների անցկացման մասին:

15:41 | 15.11.13 | News | 3275
"ArmenTel" (Beeline trademark) announced the launch of the project for enhancing internet speed for Hi-Line subscribers.
In the first phase of the program, starting from November 15, 2013, the internet speed will be doubled for all the customers of Hi-Line service with 1Mbps transmission capacity. All the terms of providing the service including the current payment will be unchanged.
"Constant technological development of our company allows "ArmenTel" to use it for the good of our subscribers. We are expanding the channels, modernizing the infrastructure in the country and may offer our subscribers new profitable terms of use of our services. Taking into account the social element of the tariff policy, first of all we will increase the speed of Hi-Line subscribers using relatively low transmission capacity of the channel", noted "ArmenTel" CEO Andrey Pyatakhin.
It should be noted that "ArmenTel" will announce new initiatives for Hi-Line subscribers in near future.