17:22 | 25.12.13 | Նորություններ | 5272
ԱրմենՏել ընկերության (ապրանքանիշը Beeline) աջակցությամբ «Նաղաշյան Մանուկների տուն» երեխաների աջակցության կենտրոնում իրականացվեց «Նամակ Ձմեռ պապիկին» միջոցառումը։
Beeline աշխատակիցներն՝ «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինի գլխավորությամբ, սեփական միջոցներով երեխաների համար գնեցին այն ամենն, ինչը նրանք խնդրել էին Ձմեռ պապիկից։
«Հաշված օրեր են մնացել ամենալուսավոր, բարի եւ ուրախ տոներին։ Շատ շուտով մենք մեր ընտանիքի եւ բարեկամների հետ միասին կդիմավորենք Ամանորը եւ Սուրբ Ծնունդը։ Այսօր, մեր ընկերության աշխատակիցների շնորհիվ, ավագ սերնդի ուշադրությունը եւ ամենավառ ընտանեկան տոնի ջերմությունը ստացան «Նաղաշյան Մանուկների տան»  երեխաները։ Ուրախ ենք, որ երեխաներին կարող ենք պարգեւել հույս եւ հավատ, մարդկային վերաբեմունք եւ բարություն՝ դարձնելով նրանց կյանքն ավելի լավ»,- նշեց  «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Սա առաջին բարեգործական ակցիան չէ, որն իրականացվում է ԱրմենՏել ընկերության կողմից «Նաղաշյան Մանուկների տան» սաների համար։  Ընկերության աջակցության շնորհիվ 2012-2013թթ. ընթացքում կենտրոնի սաները օգտվում են Hi-Line ինտերնետից, ինչպես նաեւ իրականացվել են բարեկարգման աշխատանքներ։

17:22 | 25.12.13 | Новости | 5286
При содействии АрменТел (торговая марка Beeline) в центре поддержки детей «Детский дом Нагашян» прошла новогодняя акция «Письмо Деду Морозу».
Сотрудники компании во главе с генеральным директором Андреем Пятахиным собрали средства и подарили подарки воспитанникам центра, осуществив желания детей, о которых они просил в своих письмах Деду Морозу.
«Считанные дни остались до наступления самых радостных, светлых и добрых праздников. Скоро мы встретим Новый Год и Рождество в кругу своих родных и близких. Сегодня, благодаря сотрудникам нашей компании, внимание старшего поколения и частичку самого светлого семейного праздника получили и воспитанники «Детского дома Нагашян». Мы рады, что можем подарить детям надежду и веру в обычную человеческую доброту и любовь», - отметил Андрей Пятахин.
Это не первая благотворительная акция, которую АрменТел проводит совместно с Центром поддержки детей «Нагашян». В 2012-2013 годах воспитанники детского дома получили доступ к широкополосному интернету Beeline, компания также помогла в благоустройстве территории детского дома.