13:15 | 31.01.14 | Նորություններ | 5578
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարում է կորպորատիվ ինտերնետի եւ բջջային կապի ծառայության մատուցման մի շարք տենդերներում ու մրցույթներում հաղթելու մասին։
«Վերջին երեք ամիսների ընթացքում Beeline ծառայություններն ընտրել են այնպիսի խոշոր կազմակերպություններ եւ կառույցներ, ինչպիսին են ՀՀ նախագահի աշխատակազմը, առողջապահության նախարարությունը, վերահսկիչ պալատը, մշակույթի նախարարությունը, ոստիկանությունը, «ՀայՌուսգազարդը» եւ «Հայէկոնոմբանկը»,- ասվում է ընկերության հաղորդագրության մեջ։
«Կորպորատիվ սեգմենտը մշտապես գտնվում է մեր ընկերության ուշադրության կենտրոնում, եւ «ԱրմենՏել»-ի դիրքերը այս շուկայում ավանդաբար ուժեղ են։ Մենք ձեռք ենք բերել խոշոր բիզնեսի վստահությունը պատասխանատու մոտեցման, ինչպես նաեւ ցանցի տեխնիկական արդիականացման շնորհիվ, որի ուղղությամբ մենք աշխատում ենք յուրաքանչյուր օր։ Բարձրորակ կապի եւ նորարարական ծառայությունների հանդեպ պահանջն օրեցօր աճում է. այս միտումը նկատվում է նաեւ պետական կառույցների մոտ, որոնց շրջանում մենք շարունակաբար նկատում ենք աճող պահանջարկ նորարարական լուծումների հանդեպ։ Հաճելի է, որ մի շարք խոշոր եւ հեղինակավոր ընկերություններ վստահում են «ԱրմենՏել»-ին, ինչը եւս մեկ անգամ հաստատում է այն հանգամանքը, որ մեր ծառայությունները գրավիչ են նաեւ բիզնեսի համար»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

13:15 | 31.01.14 | Новости | 5675
АрменТел (торговая марка Beeline) объявляет о победе в ряде тендеров и конкурсов на оказание корпоративных услуг интернета и мобильной связи.
За последние три месяца услуги Beeline выбрали крупные предприятия и организации, среди которых аппарат президента Армении, министерство здравоохранения, Контрольная палата, министерство культуры, Полиция, «АрмРосгазпром», «АрмэкономБанк», говорится в сообщении компании.
«Корпоративный сегмент всегда находится в центре внимания нашей компании, и позиции «АрменТел» на этом рынке традиционно сильны. Доверие крупного бизнеса достигается ответственным подходом Beeline к своим партнерам, а также работами по технической модернизации сети, которую мы не останавливаем ни на один день. Потребность в качественных и инновационных услугах связи для бизнеса непрерывно растет. Эта тенденция справедлива и для государственных структур, среди которых мы наблюдаем постоянно увеличивающийся спрос на современные телекоммуникационные решения. Приятно, что ряд крупных и авторитетных компаний доверяют Beeline, что в свою очередь говорит о высокой привлекательности наших предложений для бизнеса», - отметил гендиректор «АрменТел» Андрей Пятахин.