13:15 | 31.01.14 | Նորություններ | 5578
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարում է կորպորատիվ ինտերնետի եւ բջջային կապի ծառայության մատուցման մի շարք տենդերներում ու մրցույթներում հաղթելու մասին։
«Վերջին երեք ամիսների ընթացքում Beeline ծառայություններն ընտրել են այնպիսի խոշոր կազմակերպություններ եւ կառույցներ, ինչպիսին են ՀՀ նախագահի աշխատակազմը, առողջապահության նախարարությունը, վերահսկիչ պալատը, մշակույթի նախարարությունը, ոստիկանությունը, «ՀայՌուսգազարդը» եւ «Հայէկոնոմբանկը»,- ասվում է ընկերության հաղորդագրության մեջ։
«Կորպորատիվ սեգմենտը մշտապես գտնվում է մեր ընկերության ուշադրության կենտրոնում, եւ «ԱրմենՏել»-ի դիրքերը այս շուկայում ավանդաբար ուժեղ են։ Մենք ձեռք ենք բերել խոշոր բիզնեսի վստահությունը պատասխանատու մոտեցման, ինչպես նաեւ ցանցի տեխնիկական արդիականացման շնորհիվ, որի ուղղությամբ մենք աշխատում ենք յուրաքանչյուր օր։ Բարձրորակ կապի եւ նորարարական ծառայությունների հանդեպ պահանջն օրեցօր աճում է. այս միտումը նկատվում է նաեւ պետական կառույցների մոտ, որոնց շրջանում մենք շարունակաբար նկատում ենք աճող պահանջարկ նորարարական լուծումների հանդեպ։ Հաճելի է, որ մի շարք խոշոր եւ հեղինակավոր ընկերություններ վստահում են «ԱրմենՏել»-ին, ինչը եւս մեկ անգամ հաստատում է այն հանգամանքը, որ մեր ծառայությունները գրավիչ են նաեւ բիզնեսի համար»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

13:15 | 31.01.14 | News | 5555
ArmenTel (Beeline trademark) announced it has won a number of tenders and contests aimed at providing corporate Internet and mobile services.
Over the past three years, large enterprises and organizations, among them the Staff of the President, Ministry of Health, Chamber of Control, Ministry of Culture, the Police, “ArmRosGazprom” and “Armeconombank” have opted for Beeline services, the company’s statement reads.
“The corporate sector is always in our company’s focus of interest, and “ArmenTel” has traditionally held strong positions in this market. We have gained the trust of the large business due to Beeline’s responsible approach to its partners as well as the continuous works carried out for the technical modernization of our network. The demand for quality and innovative network services for businesses steadily grows. This tendency is observed among the state infrastructures among which we have noted a constantly increasing demand for up-to-date telecommunication solutions. We are delighted that a number of large and major companies trust in Beeline, which in its turn, speaks of the high attractiveness of our business offers”, ArmenTel CEO Andrey Pyatakhin noted.