12:47 | 31.03.14 | Նորություններ | 4754
Սպրիլի 4-ին Բեւեռ ընկերությունը կանցկացնի հերթական սեմինարը, որի ընթացքում կներկայացվեն ընկերության լուծումները դեղագործական ընկերությունների բիզնեսի արդյունավետության կառավարման բնագավառում:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են ընկերությունում, «Bever CRM Pharm՝ դեղագործական ընկերությունների բիզնեսի արդյունավետության կառավարման համակարգ» թեմայով սեմինարին կներկայացվեն Բեւեռ-ի լուծումները, որոնք կառուցված են Microsoft Dynamics CRM հարթակի հիման վրա:
Bever CRM Pharm-ն իրենից ներկայացնում է միասնական ինտեգրված համակարգ, որը նախատեսված է դեղագործական ընկերությունների աշխատանքների արդյունավետ կազմակերպման համար:
Համակարգը կառուցված է Microsoft Dynamics CRM հարթակի հիման վրա եւ ունի հետեւյալ հիմնական գործառույթները.

12:47 | 31.03.14 | Новости | 4829
4 апреля компания Бевер организует очередной семинар, в ходе которого будут представлены решения компании в сфере управления эффективностью бизнеса фармацевтических компаний.
Как сообщили Медиамакс в компании, в ходе семинара «Bever CRM Pharm - система управления эффективностью бизнеса фармацевтических компаний», будут представлены решения Бевер, построенные на платформе Microsoft Dynamics CRM.
Bever CRM Pharm представляет собой единую интегрированную систему для эффектиной организации работы фармацевтических компаний.