Orange-ը հանդես է եկել նորարարական լուծմամբ
Orange Armenia-ն այսօր ներկայացրել է քաղաքային հեռախոսակապի եւ շարժական լայնաշերտ ինտերնետի ծառայությունները համադրող նորարարական լուծում:
Orange MyBox-ի 3 նոր սակագնային պլանները բաժանորդներին հնարավորություն կտան ձեռք բերել Orange-ի 06065 կոդով հեռախոսահամար, ինչպես նաեւ նոր MyBox սարքի միջոցով օգտվել քաղաքային հեռախոսակապի եւ գերարագ ինտերնետի ծառայություններից:
«Միանալով MyBox սակագնային պլաններից որեւէ մեկին` բաժանորդները կստանան գերարագ ինտերնետի ծավալ, Orange-ի քաղաքային եւ շարժական հեռախոսակապի համարներին անսահմանափակ թվով զանգեր կատարելու հնարավորություն, ինչպես նաեւ ներառված րոպեների փաթեթներ` ֆիքսված հեռախոսակապի 010, 011 եւ 060 համարներին զանգահարելու համար: Առաջարկին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում` MyBox սարքը կտրամադրվի ընդամենը 1 դրամով»,- նշել է Օրանժ Արմենիա-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Նշենք, որ MyBox սակագնային պլաններն երեքն են` 11000, 14000 եւ 21000 դրամ ամսավճարներով, որոնք համապատասխանաբար ներառում են 25 ԳԲ, 35 ԳԲ եւ 45 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ: Վերջինս սպառելու դեպքում տրվում է անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելու հնարավորություն` մինչեւ 1 Մբ/վ, 1 Մբ/վ եւ 2 Մբ/վ արագությամբ, ինչպես նաեւ` 100, 500 եւ 1000 րոպե` ֆիքսված հեռախոսակապի 010, 011 եւ 060 համարներին զանգահարելու համար:
Ի դեպ, Orange-ի MyBox առաջարկի բոլոր երեք սակագնային պլանների բաժանորդները կարող են անսահմանափակ զանգեր կատարել Orange-ի քաղաքային եւ շարժական հեռախոսակապի համարներին, ինչպես նաեւ գիշերային ժամերին (02:00-08:00) անվճար օգտվել անսահմանափակ գերարագ ինտերնետից:

Orange comes up with innovative solution
Orange Armenia has introduced an innovative solution combining fixed network and broadband mobile Internet services.
Orange MyBox’s three new tariff plans will give subscribers an opportunity to purchase an Orange number with 06065 code as well as take advantage of fixed network and high speed Internet services due to new MyBox device.
“After switching to one of MyBox tariff plans, subscribers will have high speed Internet volume, unlimited calls to Orange fixed and mobile numbers as well as packages for making calls to numbers with 010, 011 and 060 codes. In case of 12-month subscription, customers will get MyBox device for only AMD 1”, stated Orange CEO Francis Gelibter.
It should be noted that the following tariff plans have been set for MyBox – monthly payments amounting to AMD 11000, AMD 14000 and AMD 21000 for 25MB, 35MB and 45MB high speed Internet volume, respectively. Once the given volume is used, subscribers are given unlimited Internet access with a speed of up to 1Mbps, 1Mbps and 2Mbps and 100, 500 and 1000 minutes to make calls to fixed network umbers with 010, 011 and 060 codes.
By the way, subscribers of all Orange MyBox tariff plans will be able to make unlimited calls to Orange fixed and mobile numbers and have free and unlimited high-speed Internet at night within 02:00-08:00.