18:06 | 13.05.14 | Նորություններ | 4420
ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանը եւ Ֆրանսիայի նախագահ Ֆրանսուա Օլանդն այսօր այցելել են «Երեւան մոլ» առեւտրային կենտրոնում տեղակայված Orange Armenia ընկերության վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոն:
«Հայաստանի եւ Ֆրանսիայի նախագահներին ներկայացրել են «Օրանժի» կողմից մատուցվող ծառայությունների տեսականին, նորարարական առաջարկներն եւ ընկերության գործունեությանը եւ զարգացման ծրագրերը», - հաղորդել է ՀՀ նախագահի մամուլի ծառայությունը:
Հայաստանի եւ Ֆրանսիայի նախագահներն այսօր եղել էին «Երեւան մոլ» առեւտրային կենտրոնում` առաջիկայում բացվելիք ֆրանսիական «Կարֆուր» ընկերության հիպերմարկետի շինհրապարակը այցելելու նպատակով:

18:06 | 13.05.14 | Новости | 4492
Президенты Армении и Франции Серж Саргсян и Франсуа Олланд посетили сегодня центр обслуживания и продаж компании Orange Armenia в торговом центре «Ереван Мол».
«Президентам Армении и Франции был представлен ассортимент услуг, предоставляемых Orange, инновационные предложения компании, а также программы развития», - сообщает пресс-служба главы армянского государства.
Лидеры Армении и Франции посетили торговый центр «Ереван Мол», чтобы ознакомиться с ходом работ по строительству французского гипермаркета «Карфур».