16:08 | 31.05.14 | Նորություններ | 2720
Հունիսի 1-ին Գաֆէսճեան արվեստի կենտրոնը եւ «ԱրմենՏել» ընկերությունը հրավիրում են բոլորին միասին տոնելու Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրը Գաֆէսճեան քանդակների պարտեզում:
Հունիսի 1-ի տոնախմբությունը կմեկնարկի ժամը 12:00-ին Գաֆէսճեան քանդակների պարտեզում՝ երեխաները հնարավորություն կունենան մասնակցելու ստեղծագործական խմբակներին եւ ժամանցային ծրագրերին:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը ուրախությամբ հրավիրում է բոլորին մասնակցել Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրվան նվիրված տոնական միջոցառմանը: Հավատացած եմ, որ մենք կկարողանանք պարգեւել մեր փոքրիկներին եւ նրանց ծնողներին դրական լիցքեր եւ անմոռանալի տոնական տրամադրություն»,- նշել է ԱրմենՏել ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

16:08 | 31.05.14 | Новости | 2719
1 июня Центр искусств Гафесчян и компания АрменТел приглашают вместе отметить Международный день защиты детей в Парке скульптур Музея Гафесчян.
Церемония начнется в 12:00 часов в Парке скульптур Гафесчян, где дети смогут принять участие в творческих и развлекательных программах.
«Компания АрменТел с радостью приглашает всех участвовать в праздничном мероприятии, посвященном Международному дню защиты детей. Уверен, мы сможем подарить нашим детям и их родителям положительные эмоции и праздничное настроение»,- сказал гендиректор компании АрменТел Андрей Пятахин.