09:49 | 10.06.14 | Նորություններ | 3060
Rambler&Co ընկերության գլխավոր տնօրենի տեղակալի պաշտոնը հունիսի 16-ից կզբաղեցնի Մաքսիմ Թադեւոսյանը, ով նախկինում ղեկավարում էր Progression գովազդային գործակալությունը:
Այդ մասին «Лента.ру»-ին տեղեկացրել է Rambler&Co-ի PR-տնօրեն Սոֆյա Իվանովան:
Մաքսիմ Թադեւոսյանը պատասխանատու կլինի միասնական առեւտրի գործառույթների համախմբման, Rambler&Co ապրանքանիշի միասնական մարքեթինգային ռազմավարության ներդրման եւ ընկերությանը պատկանող ապրանքատեսակների համար:
Նրա գործունեության առանցքային ուղղությունները կլինեն մեդիահոլդինգի ապրանքատեսակների մարքեթինգային ռազմավարության եւ մոնետիզացման ռազմավարության ձեւավորումը, նոր տեխնոլոգիաների եւ վաճառքի ուղիների ներդրումը, ինչպես նաեւ Rambler&Co-ի գործընկերային նախագծերի զարգացումը:

09:49 | 10.06.14 | Новости | 3101
Пост заместителя генерального директора компании Rambler&Co с 16 июня займет Максим Тадевосян, ранее возглавлявший рекламное агентство Progression.
Об этом «Ленте.ру» сообщила PR-директор Rambler&Co Софья Иванова.
Максим Тадевосян будет отвечать за объединение функций единой коммерции, внедрение единой маркетинговой стратегии бренда Rambler&Co и продуктов, входящих в компанию.
Ключевыми аспектами его деятельности станут формирование стратегии маркетинга продуктов медиахолдинга и стратегии монетизации, внедрение новых технологий и каналов продаж, а также развитие партнерских проектов Rambler&Co.