15:20 | 12.06.14 | Նորություններ | 4649
Վիկտորինայի հաղթող Վահագն Մինասյանը՝ ճիշտ պատասխանելով վիկտորինայի 298 հարցերին, հավաքել է առավելագույն քանակությամբ միավորներ:
Հաղթողը Orange-ից ստացավ ուղեգիր երկու անձի համար, որը ներառում է ինքնաթիռի տոմսեր դեպի Վարշավա, հյուրանոցի ամրագրում եւ Warsaw Festival 2014» փառատոնի մուտքի տոմսեր:
«Տարիների ընթացքում Orange Warsaw երաժշտական փառատոնը դարձել է Եվրոպայի կարեւորագույն մշակութային իրադարձություններից մեկը, եւ մենք շատ ուրախ ենք մեր բաժանորդներին հնարավորություն ընձեռել ավելի մոտ լինել իրենց սիրելի կատարողներին», - ասել է Օրանժ Արմենիայի Բրենդի եւ հաղորդակցության տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
«Orange Warsaw Festival» երաժշտական փառատոնը այս տարի առաջին անգամ ուղիղ առցանց հեռարձակմամբ հասանելի է լինելու Եվրոպական 8 երկրների երաժշտասեր հանրությանը, այդ թվում նաեւ Հայաստանում` այդ նպատակով հատուկ հայաֆիկացված http://musiclive.orange.com/hy կայքի միջոցով:

15:20 | 12.06.14 | Новости | 4740
Победитель викторины Ваагн Минасян, правильно ответив на 298 вопросов викторины, собрал максимальное количество очков.
Победитель получил от Orange путевку на двоих, которая включает авиабилеты в Варшаву, гостиницe и билеты на Warsaw Festival 2014.
«Музыкальный фестиваль Orange Warsaw с годами стал одним из самых важных культурных событий в Европе, и мы очень рады предоставить нашим абонентам возможность быть ближе к своим любимым исполнителям», - сказал директор по бренду и маркетингу Orange Armenia Арам Мкртчян.
Музыкальный фестиваль «Orange Warsaw Festival» в этом году впервые в прямом эфире будет транслироваться в 8 европейских странах, в том числе в Армении, на сайте http://musiclive.orange.com/hy, который был адаптирован специально с этой целью.