12:56 | 11.07.14 | Նորություններ | 4500
Orange-ը ներկայացնում է նոր «Անսահմանափակ 3-ը 1-ում» տարբերակը, որը կանխավճարային բաժանորդներին հնարավորություն է տալիս կատարել անսահմանափակ զանգեր ու SMS-ներ ցանցի ներսում եւ ստանալ անսահմանափակ բջջային ինտերնետ:
Ծառայություններից օգտվելու համար՝ բաժանորդները կարող են «Անսահմանափակ 3-ը 1-ում» տարբերակն ակտիվացնել 1 օրով՝ 150 դրամով կամ 7 օրով՝ 700 դրամով:
«Ուրախ ենք լավ նորություններով ներկայանալ մեր Orange Բարեւ, Իմ Երկիրը, Իմ Ընկերները եւ Orange Մեկ կանխավճարային բաժանորդներին: Անակնկալ ունենք նաեւ մեր ամսական բաժանորդագրությունների բաժանորդների համար. Orange-ը բարելավել է իր հաճախորդների հավատարմության ծրագիրը, եւ այսուհետ մեր Դելֆին, Թիթեռ ու Պանտերա բաժանորդներն իրենց ծննդյան տարեդարձների կապակցությամբ բացի ներցանցային 100 SMS-ներից Orange-ից նվեր կստանան 100 ՄԲ բջջային ինտերնետ ծավալ», - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Orange-ի բաժանորդներն «Անսահմանափակ 3-ը 1-ում» տարբերակը կարող են ակտիվացնել՝ զանգահարելով 129 հեռախոսահամարին կամ * 129 # հրահանգի միջոցով:

Orange has introduced a new “Unlimited 3 in 1” option, allowing its prepaid subscribers to simultaneously enjoy unlimited on-net calls, SMS, as well as unlimited mobile data.
In order to benefit from the three services customers have a choice to activate “Unlimited 3 in 1” option for 1 day for 150 AMD or 7 days for 700 AMD. The option is reactivated automatically.
“We are glad to present this good news to our Orange Barev, My Country, My Friends and Orange One prepaid customers. We have a surprise as well for our monthly subscription customers. Orange has improved its Customer loyalty program and from now on our Dolphin, Butterfly and Panther monthly subscription customers on the occasion of their birthdays apart from 100 on-net SMS will as well receive from Orange a gift of 100 MB mobile internet”, said Francis Gelibter, the General Director of Orange Armenia.