17:34 | 17.10.14 | Նորություններ | 5186
Beeline-ը պարգեւատրել է «My Beeline Armenia» մրցույթի մասնակիցներին, որն անցկացվել է Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում: Պարգեւատրման արարողությունը տեղի է ունեցել Հյուսային պողոտայում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:
Մրցույթի հաղթող է ճանաչվել Աննա Հովհաննիսյանը: Նրա առաջարկը ներառում է հավելվածի դիզայնի բարելավում, GPS համակարգի ներդնում, ձայնային եւ SMS-ծանուցումներ ստանալու եւ լեզուն փոխելու հնարավորություն, նորությունների եւ տեղեկատվական բաժինների ներդնում, բաժանորդի անձնական էջի եւ հեռախոսների օնլայն պատվերներ կատարելու բաժնի ստեղծում: Աննա Հովհաննիսյանը ստացել է Sumsung Galaxy S4 հեռախոս: Եվս մեկ մասնակցի` Ավետ Բրուտյանի առաջարկները հավելվածի գլխավոր էջի բարելավման եւ բաժինների օպտիմալացման վերաբերյալ եւս բարձր գնահատականի են արժանացել հանձնաժողովի կողմից: Ավետ Բրուտյանը ստացել է խրախուսական մրցանակ` Beeline-ի «Ոսկե» հեռախոսահամար:
«Շնորհավորում եմ մրցույթի մասնակիցներին եւ շնորհակալություն հայտնում օգտակար առաջարկների համար: Որպես հեռահաղորդակցության առաջատար օպերատոր` մենք ոչ միայն ինքներս ենք աշխատում մեր ծառայությունների եւ սպասարկման բարելավման ուղղությամբ, այլ նաեւ այս շարունակական գործընթացում ներգրավում ենք մեր հաճախորդներին: Վստահ եղեք` «My Beeline Armenia» հավելվածի բարելավմանն ուղղված ձեր առաջարկները կիրագործվեն սեղմ ժամկետներում` ավելի պարզ ու հարմար դարձնելով մեր ծառայությունները», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«My Beeline Armenia» մրցույթը մեկնարկել է ս.թ. հուլիսի 16-ին: Հաղթողներն ընտրվել են Beeline-ի ներկայացուցիչներից կազմված հանձնաժողովի կողմից: Մրցույթին ներկայացված առաջարկների թիվը գերազանցել է 100-ը:
«My Beeline Armenia» հավելվածը Հայաստանում ամենատարածված հավելվածներից է: Հավելվածի ներբեռնումների թիվն այսօրվա դրությամբ կազմում է 8719: Հավելվածը հնարավոր է տեղադրել iOs, Android, Windows եւ Symbian օպերացիոն համակարգերով աշխատող հեռախոսների, պլանշետների եւ այլ սարքավորումների վրա: Հավելվածն անվճար ներբեռնման համար հասանելի է Play Store, App Store и Marketplace օնլայն խանութներում:

17:34 | 17.10.14 | News | 5193
Beeline awarded winners of My Beeline Armenia contest which was held on the company’s official Facebook page. The awards ceremony was held in Beeline sales and service offices at North Avenue.
Anna Hovhannisyan was recognized the winner of the contest. Her complex offer comrpised improvement of the application design, introduction of GPS system to the app, option of getting voice and SMS notifications, language change option, introduction of news and information sections, personal page and online phone order page. Anna Hovhannisyan got Samsung Galaxy S4 smartphone. The application of another participant, Avet Brutyan, for creation of the home page of the application and optimization of the subsections of the app was also highly assessed by the committee. Avet Brutyan got a honorary mention prize, Beeline “gold number”.
“I congratulate the winners of the contest and thank them for the useful apps. As a leading telecommunication operator, we not only work at improvement of our services and customer support but also involve our customers in this ongoing process. Be sure that your ideas for improving “My Beeline Armenia” app will be realized in the shortest period of time, making our services even simpler and more convenient”, noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
My Beeline Armenia contest started on July 16, 2014. The winners were selected by the committee comprising Beeline representatives. More than 100 apps were presented to the contest.
It should be noted that My Beeline Armenia app is one of the most popular ones in Armenia - the overall number of downloads currently makes 8719. The app may be installed in smartphones, tablets and other devices based on iOs, Android, Windows and Symbian. The app is available for download on Play Store, App Store and Market Place.