17:34 | 17.10.14 | Նորություններ | 5186
Beeline-ը պարգեւատրել է «My Beeline Armenia» մրցույթի մասնակիցներին, որն անցկացվել է Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում: Պարգեւատրման արարողությունը տեղի է ունեցել Հյուսային պողոտայում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:
Մրցույթի հաղթող է ճանաչվել Աննա Հովհաննիսյանը: Նրա առաջարկը ներառում է հավելվածի դիզայնի բարելավում, GPS համակարգի ներդնում, ձայնային եւ SMS-ծանուցումներ ստանալու եւ լեզուն փոխելու հնարավորություն, նորությունների եւ տեղեկատվական բաժինների ներդնում, բաժանորդի անձնական էջի եւ հեռախոսների օնլայն պատվերներ կատարելու բաժնի ստեղծում: Աննա Հովհաննիսյանը ստացել է Sumsung Galaxy S4 հեռախոս: Եվս մեկ մասնակցի` Ավետ Բրուտյանի առաջարկները հավելվածի գլխավոր էջի բարելավման եւ բաժինների օպտիմալացման վերաբերյալ եւս բարձր գնահատականի են արժանացել հանձնաժողովի կողմից: Ավետ Բրուտյանը ստացել է խրախուսական մրցանակ` Beeline-ի «Ոսկե» հեռախոսահամար:
«Շնորհավորում եմ մրցույթի մասնակիցներին եւ շնորհակալություն հայտնում օգտակար առաջարկների համար: Որպես հեռահաղորդակցության առաջատար օպերատոր` մենք ոչ միայն ինքներս ենք աշխատում մեր ծառայությունների եւ սպասարկման բարելավման ուղղությամբ, այլ նաեւ այս շարունակական գործընթացում ներգրավում ենք մեր հաճախորդներին: Վստահ եղեք` «My Beeline Armenia» հավելվածի բարելավմանն ուղղված ձեր առաջարկները կիրագործվեն սեղմ ժամկետներում` ավելի պարզ ու հարմար դարձնելով մեր ծառայությունները», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«My Beeline Armenia» մրցույթը մեկնարկել է ս.թ. հուլիսի 16-ին: Հաղթողներն ընտրվել են Beeline-ի ներկայացուցիչներից կազմված հանձնաժողովի կողմից: Մրցույթին ներկայացված առաջարկների թիվը գերազանցել է 100-ը:
«My Beeline Armenia» հավելվածը Հայաստանում ամենատարածված հավելվածներից է: Հավելվածի ներբեռնումների թիվն այսօրվա դրությամբ կազմում է 8719: Հավելվածը հնարավոր է տեղադրել iOs, Android, Windows եւ Symbian օպերացիոն համակարգերով աշխատող հեռախոսների, պլանշետների եւ այլ սարքավորումների վրա: Հավելվածն անվճար ներբեռնման համար հասանելի է Play Store, App Store и Marketplace օնլայն խանութներում:

17:34 | 17.10.14 | Новости | 5302
Beeline наградил победителей конкурса «My Beeline Armenia», который проводился на официальной странице компании в социальной сети Facebook. Церемония награждения прошла в офисе продаж и обслуживания Beeline на Северном проспекте.
Победителем конкурса была признана Анна Оганисян. Ее комплексное предложение содержало улучшение дизайна приложения, внедрение в приложение GPS системы, возможность получения звуковых и SMS-уведомлений, возможность изменения языка, внедрение новостных и информационных разделов, личной страницы абонента и раздела для онлайн заказов телефонов. Анна Оганисян получила смартфон Sumsung Galaxy S4. Предложения еще одного участника, Авета Брутяна, по созданию главной страницы приложения и идеи по оптимизации подразделов приложения, также были высоко оценены комитетом. Авет Брутян получил поощрительный приз - «Золотой номер» Beeline.
«Поздравляю победителей конкурса и благодарю за полезные предложения. Как лидирующий телекоммуникационный оператор, мы не только сами работаем над улучшением наших услуг и сервиса, но также вовлекаем наших клиентов в этот непрерывный процесс. Будьте уверены, ваши идеи по улучшению приложения «My Beeline Armenia» будут реализованы в самый короткий срок, делая наши услуги еще более простыми и удобными», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Конкурс «My Beeline Armenia» стартовал 16 июля текущего года. Победители были выбраны комитетом, состоящим из представителей Beeline. Общее количество предложений, представленных на конкурс, превысило 100.
Отметим, что мобильное приложение «My Beeline Armenia» - одно из самых популярных в Армении: общее число скачиваний на сегодняшний день составляет 8719. Приложение может устанавливаться на смартфоны, планшеты и другие устройства, работающие с операционными системами iOs, Android, Windows и Symbian. Приложение доступно для скачивания на Play Store, App Store и Market Place.