15:30 | 29.10.14 | Նորություններ | 4759
Beeline-ը եւ Էդուարդ Միրզոյանի անվան լարային քառյակը հայտարարում են համագործակցության շարունակության մասին:
Ընկերությունը, որպես գլխավոր հովանավոր, կշարունակի ֆինանսական աջակցություն տրամադրել քառյակին՝ Հայաստանում եւ արտասահմանյան երկրներում 2014-2015թթ. կայանալիք ողջ համերգաշրջանի ընթացքում։
«Մենք հպարտ ենք համագործակցության շարունակության համար, որը հանդիսանում է մեր ընկերության սոցիալական պատասխանատվության փայլուն օրինակ՝ ուղղված պրոֆեսիոնալիզմի եւ դասական երաժշտության նկատմամբ հետաքրքրության պահպանմանը: Ուրախ ենք, որ մեր ընդհանուր գործը շարունակում է մշակութային զարգացման իր առաքելությունը եւ այդպիսով օգնում է մարդկանց փոխել իրենց կյանքը դեպի լավը: Վստահ եմ, որ նոր համերգաշրջանում Քառյակը կշարունակի մեզ ուրախացնել նոր նվաճումներով եւ պարգեւներով», – ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline-ի աջակցությամբ քառյակը համերգային շրջագայություններ կունենա Հայաստանում եւ արտերկրում, ինչպես նաեւ կանցկացնի բարեգործական համերգներ անապահով ընտանիքների եւ Հայաստանի մանկատների երեխաների համար:

15:30 | 29.10.14 | Новости | 4823
Beeline в качестве генерального спонсора продолжит финансовую поддержку концертной деятельности Квартета в Армении и за рубежом на протяжении концертного сезона 2014-2015 гг.
«Мы гордимся продолжением сотрудничества со струнным квартетом, это блестящий пример социальной ответственности нашей компании, направленный на поддержание профессионализма и интереса к классической музыке. Мы рады, что наше общее дело продолжает свою миссию культурного развития и тем самым, помогает людям изменить свою жизнь к лучшему. Уверен, что в новом концертном сезоне квартет будет так же радовать аудиторию новыми достижениями и наградами», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
При спонсорстве Beeline квартет продолжит гастрольные туры по Армении и за рубежом, а также даст благотворительные концерты для детей из малообеспеченных семей и воспитанников детских домов Армении.