16:41 | 24.11.14 | Նորություններ | 4877
Beeline-ը տեղեկացրել է, որ 2014թ. դեկտեմբերի 4-ից կփոփոխվեն բջջային կապի մի շարք սակագնային փաթեթների (ՍՓ) պայմաններ։ Մասնավորապես փոխվելու են որոշ ինտերնետ փաթեթների սակագներ, իսկ մի շարք սակագնային փաթեթներում՝ պահվող գումարի չափը, որը գանձվում է հաշվի լիցքավորման պահին։
«Միքս», «ՍուպերՄիքս», «Ռեմիքս››, «ՄեգաՄիքս», «Պարզ», «Զանգառատ», «Զանգառատ 5» եւ «Նուռ» սակագնային փաթեթներում կփոխվի 1ՄԲ ինտերնետի սակագինը։
«ՍուպերՄիքս» եւ «Ռեմիքս›› ՍՓ–ներում կփոխվի տրամադրվող ծառայությունների փաթեթը եւ պահվող գումարի չափը, որը գանձվում է հաշվի լիցքավորման պահին։ Մասնավորապես «ՍուպերՄիքս» կանխավճարային սակագնային փաթեթի համար յուրաքանչյուր միանվագ 500 դրամ հաշվի լիցքավորման դեպքում բաժանորդը բացի 7 օր անսահմանափակ ներցանցային զանգեր կատարելուց այսուհետ կստանա նաեւ 500 ներցանցային SMS` վճարելով 150 դրամ նախկին 100 դրամի փոխարեն։
«Ռեմիքս›› սակագնային փաթեթի համար յուրաքանչյուր միանվագ 500/1000 դրամ հաշվի լիցքավորման դեպքում բաժանորդը բացի 7/14 օրով անսահմանափակ ներցանցային զանգեր կատարելու հնարավորությունից, կստանա նաեւ 500/1000 ներցանցային SMS` վճարելով համապատասխանաբար 150/300 դրամ:
Վերոնշյալ բոլոր սակագնային փաթեթների բաժանորդները փոփոխությունների վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկություններ կարող են ստանալ` այցելելով www.beeline.am կայք, վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ կամ զանգահարելով 0611 անվճար շուրջօրյա հեռախոսահամարին:
Նշենք, որ Beeline-ի մյուս սակագնային փաթեթների պայմանները մնում են անփոփոխ: Beeline բաժանորդները ցանկացած ժամանակ կարող են ընտրել անսահմանափակ րոպեների եւ ինտերնետի հնարավորությամբ ավելի հարմար սակագնային առաջարկ կամ իրենց սակագնային փաթեթում ակտիվացնել Beeline-ի ցանկացած ինտերնետ փաթեթ։

Today Beeline announced changes in a number of mobile tariff plans, which will enter into force on December 4, 2014. The changes particularly refer to Internet tariffs. In case of certain tariff plans, the amounts withheld after topping up the account will be also changed.
The changes in Internet tariffing will refer to the following tariff plans – Mix, Super Mix, Remix, MegaMix, Parz, Zangarat, Zangarat 5 and Nur.
In case of Super Mix and Remix tariff plans, the package of offered services as well as the amount withheld after topping up the account will be changed. In particular, after topping up their account to the tune of AMD 500, Super Mix tariff plan users will get 500 on-net SMS messages in addition to 7-day unlimited on-net talk-time. Instead of previous AMD 100, AMD 150 will be withheld after topping up.
In case of topping up the account to the tune of AMD 500/1000, Remix tariff plan users will get 500/1000 on-net SMS messages in addition to 7/14-day unlimited on-net talk-time. AMD 150/300 will be withheld after topping up.
Subscribers of all abovementioned tariff plans can get detailed information regarding the changes on www.beeline.am official website, Beeline sales and service offices or making a toll-free call to 0611.
It should be noted that the terms of the rest of Beeline tariff plans will remain the same. At any time subscribers can switch to a more convenient package offer with unlimited talk-time and Internet or activate any Beeline Internet package keeping up with their tariff plan.