16:34 | 15.12.14 | Նորություններ | 4696
Beeline–ի բաժանորդներն այսուհետ կարող են օգտվել «ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ»-ի «Ապառիկը տեղում» ծառայությունից։ Ծառայության շրջանակում Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում բաժանորդներն առանց բանկ այցելելու տարաժամկետ վճարման պայմանով կարող են ձեռք բերել բջջային հեռախոսներ, նոութբուքեր, մոդեմներ եւ պլանշետային համակարգիչներ:
«Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում մենք ոչ միայն փորձում ենք մշտապես ներկայացնել սարքավորումների լայն տեսականի, այլ ձգտում ենք դրանք առավելագույնս հասանելի դարձնել մեր հաճախորդների համար: Համոզված եմ, որ «Ապառիկը տեղում» ծառայության շնորհիվ դրանց ձեռքբերումն ավելի պարզ եւ հարմար կդառնա ոչ միայն Beeline բաժանորդների, այլ նաեւ բոլոր ցանկացողների համար», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Ապառիկը տեղում» ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում ձեռք բերել սարքավորումներ 50 000 – 2 000 000 դրամի սահմաններում, 3-24 ամիս ժամկետով, 24% տարեկան տոկոսադրույքով: Սարքավորման ձեռքբերման պայմանագիրը ձեւակերպվում է Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:
Նշենք, որ բացի «ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿ»-ից Beeline-ի բաժանորդները կարող են տարաժամկետ վճարման պայմանով ձեռք բերել սարքավորումներ նաեւ Յունիբանկի եւ ՎՏԲ-Հայաստան բանկի միջոցով։

16:34 | 15.12.14 | News | 4682
Beeline subscribers can take advantage of ACBA-CREDIT AGRICOLE BANK’s “Credit on-the-Spot” service. The service enables Beeline subscribers to purchase on credit mobile phones, notebooks, modems and tablets from Beeline sales and service offices without visiting the bank’s departments.
“We not only do our best to ensure a broad choice of communication means at Beeline sales and service offices but also aspire to make the purchase process maximum available and convenient for our subscribers. I believe “Credit on-the-Spot” service will make the process maximum easy not only for Beeline subscribers but also for all interested persons”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
“Credit on-the-Spot” service provides a chance to purchase communication devices ranging from AMD 50.000 to AMD 2.000.000 with 3-24-month maturity date and 24% annual interest rate. The acquisition contract is executed at Beeline sales and service offices.
It should be noted that other than ACBA-CREDIT AGRICOLE BANK, Beeline subscribers can buy equipment on credit via Unibank and VTB Bank (Armenia).