16:27 | 26.12.14 | Նորություններ | 5016
Beeline-ի նախաձեռնությամբ «Նագաշյան մանուկների տուն» երեխաների աջակցության կենտրոնում իրականացվել է «Նամակ Ձմեռ պապիկին» միջոցառումը։
Այն սեփական միջոցներով կազմակերպել են Beeline-ի աշխատակիցները՝ ի դեմս Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինի: Նրանք իրականացրել են նաեւ երեխաների այս տարվա ցանկությունը՝ հնարավորություն ընձեռելով տոնական հանգիստն անցկացնել Ծաղկաձորում։
«Երեխաների կողմից ամենասիրված տոնի նախաշեմին՝ մեզնից յուրաքանչյուրը փորձում է նրանց պարգևել իսկական հեքիաթ, բարձր տրամադրություն և վառ զգացողություն։ Այս երեխաների ամենամեծ ցանկությունն այն էր, որ նրանք իրենց տոնական հանգիստն անցկացնեին Ծաղկաձորում, և մենք, մեր աշխատակիցների հետ համատեղ իրականություն դարձրեցինք նրանց վաղեմի երազանքը և պարգևեցինք երեխաներին հույս և հավատ, մարդկային հոգատարություն և բարություն՝ դարձնելով նրանց կյանքն ավելի լավը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Արդեն երրորդ տարին է, ինչ Beeline-ը մեզ աջակցում է ամանորյա միջոցառման իրականացման գործում»,- ասել է «Նագաշյան մանուկների տուն» երեխաների աջակցության կենտրոնի տնօրեն Միհրան Միրիջանյանը:
Beeline-ի աջակցության շնորհիվ 2012թ-ից մինչ այսօր կենտրոնի սաներն օգտվում են Hi-Line ինտերնետից: Իրականացվել են նաեւ բարեկարգման աշխատանքներ:

16:27 | 26.12.14 | Новости | 5113
При содействии Beeline в центре поддержки детей «Детский дом Нагашян» прошла новогодняя акция «Письмо Деду Морозу».
Сотрудники Beeline, во главе с Генеральным директором Андреем Пятахиным, сегодня посетили детский дом и организовали настоящий новогодний праздник с большим праздничным тортом и сладостями для детей. В качестве главного подарка воспитанницы центра получили путевку на новогодний отдых в Цахкадзоре.
«В преддверии самого любимого детского праздника, каждый из нас пытается подарить детям настоящую сказку, праздничное настроение и исполнение желаний. Для воспитанниц центра самым большим желанием было провести новогодние каникулы в Цахкадзоре. Коллектив Beeline сплотился и осуществил эту детскую мечту, подарив юным воспитанницам центра еще больше надежды, веры в человеческую доброту и сделал их жизнь еще лучше», - отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Я благодарен сотрудникам Beeline, подарившим нашим воспитанникам праздник. Уже третий год компания оказывает нам помощь в организации празднования Нового Года. Мы чувствуем любовь и заботу большой компании не только в новогодние дни. Компания внимательна также к нашим повседневным нуждам и помогает нам в наших усилиях сделать жизнь детей лучше», - сказал директор Центра поддержки детей «Нагашян» Мигран Мириджанян.
Это не первая благотворительная акция, которую проводит Beeline совместно с Центром поддержки детей «Нагашян». С 2012-го года по сей день воспитанники детского дома получают доступ к широкополосному интернету Beeline, компания также помогла благоустроить территорию детского дома.