15:25 | 26.01.15 | Նորություններ | 4626
Beeline-ը հայտարարում է կորպորատիվ ինտերնետի եւ բջջային կապի ծառայությունների մատուցման մի շարք մրցույթներում հաղթելու մասին։
Ընկերության տարածած հաղորդագրության համաձայն՝ վերջին ամիսների ընթացքում Beeline-ի ծառայություններն ընտրել են ՀՀ նախագահի աշխատակազմը, Հայաստանում ՄԱԿ-ի զարգացման ծրագիրը, Վերահսկիչ պալատը, Ազգային անվտանգության ծառայությունը, բնապահպանության, մշակույթի նախարարությունները, Սահմանադրական դատարանը, «Հայաէրոնավիգացիա»-ն, Շտապօգնությունը եւ այլն։
«Beeline–ը խոշոր բիզնեսի վստահությունը ձեռք է բերում իր գործընկերների հանդեպ պատասխանատու մոտեցմամբ, ինչպես նաեւ ցանցի տեխնոլոգիական արդիականացմամբ։ Հեռահաղորդակցության շուկայում օրեցօր ավելանում է որակյալ կապի ծառայությունների պահանջը: Կապի որակի, ցանցի հուսալիության եւ նորարարական տեխնոլոգիաների զարգացման շարունակական բարելավումների շնորհիվ՝ Հայաստանի հեռահաղորդակցության ոլորտի առաջատար օպերատոր Beeline-ը մշտապես արժանանում է խոշոր բիզնեսի վստահությանը: Այս ամենը եւս մեկ անգամ հաստատում է այն, որ մեր ծառայությունները ոչ միայն պարզ են եւ հարմար, այլեւ ձեռնտու»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline բջջային կապի բաժանորդների ընդհանուր թիվը 2014թ. 3-րդ եռամսյակում գերազանցել է 800 հազ-ը, իսկ ֆիքսված կապի լայնաշերտ ինտերնետինը՝ 150 հազ-ը։

15:25 | 26.01.15 | News | 4595
According to the press release disseminated by the company, Beeline services have been chosen by the Armenian President’s Staff, UNDP, Control Chamber, National Security Service, Ministries of Environment and Culture, Constitutional Court, Civil Aviation, Ambulance and others.
“Beeline has gained the trust of large business by its responsible approach to the partners as well as technological modernization of the network. The demand for quality communication services is increasing on the telecommunication market on a daily basis. Owing to ongoing improvements in communication quality, reliability of network and development of innovative technologies, Beeline, Armenia’s leading telecommunication operator, has always gained the trust of large businesses. It comes to prove once more that our services are not only simple and convenient but also beneficial”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
The overall number of Beeline mobile network exceeded 800 thousand as of the 3rd quarter of 2014, whereas the number of subscribers of broadband internet - 150 thousand.