15:25 | 26.01.15 | Նորություններ | 4626
Beeline-ը հայտարարում է կորպորատիվ ինտերնետի եւ բջջային կապի ծառայությունների մատուցման մի շարք մրցույթներում հաղթելու մասին։
Ընկերության տարածած հաղորդագրության համաձայն՝ վերջին ամիսների ընթացքում Beeline-ի ծառայություններն ընտրել են ՀՀ նախագահի աշխատակազմը, Հայաստանում ՄԱԿ-ի զարգացման ծրագիրը, Վերահսկիչ պալատը, Ազգային անվտանգության ծառայությունը, բնապահպանության, մշակույթի նախարարությունները, Սահմանադրական դատարանը, «Հայաէրոնավիգացիա»-ն, Շտապօգնությունը եւ այլն։
«Beeline–ը խոշոր բիզնեսի վստահությունը ձեռք է բերում իր գործընկերների հանդեպ պատասխանատու մոտեցմամբ, ինչպես նաեւ ցանցի տեխնոլոգիական արդիականացմամբ։ Հեռահաղորդակցության շուկայում օրեցօր ավելանում է որակյալ կապի ծառայությունների պահանջը: Կապի որակի, ցանցի հուսալիության եւ նորարարական տեխնոլոգիաների զարգացման շարունակական բարելավումների շնորհիվ՝ Հայաստանի հեռահաղորդակցության ոլորտի առաջատար օպերատոր Beeline-ը մշտապես արժանանում է խոշոր բիզնեսի վստահությանը: Այս ամենը եւս մեկ անգամ հաստատում է այն, որ մեր ծառայությունները ոչ միայն պարզ են եւ հարմար, այլեւ ձեռնտու»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Beeline բջջային կապի բաժանորդների ընդհանուր թիվը 2014թ. 3-րդ եռամսյակում գերազանցել է 800 հազ-ը, իսկ ֆիքսված կապի լայնաշերտ ինտերնետինը՝ 150 հազ-ը։

15:25 | 26.01.15 | Новости | 4681
Beeline объявляет о победе в ряде конкурсов и тендеров на оказание корпоративных услуг предоставления интернета и мобильной связи.
За последние месяцы услуги Beeline выбрал ряд крупных предприятий и организаций, среди которых аппарат президента РА, Программа развития ООН в Армении, Министерство охраны природы, Министерство культуры, Контрольная Палата, Служба Национальной Безопасности, Конституционный суд РА, «Армаэронавигация», «Скорая помощь» и д.р.
«Доверие крупного бизнеса достигается ответственным подходом Beeline к своим партнерам, а также работами по технической модернизации сети, которую мы не останавливаем ни на один день. На рынке телекоммуникационных услуг изо дня в день растет потребность в качественных услугах связи. Благодаря постоянным улучшениям, повышению качества связи, надежности сети и развития инновационных технологий, лидирующий телекоммуникационный оператор Армении – Beeline традиционно удостаивается доверия крупного бизнеса. Все это еще раз свидетельствует о том, что наши услуги не только просты и удобны, но и выгодны»,— отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Общее число абонентов мобильной связи Beeline по итогам 3 квартала 2014 года превысило 800 тысяч, а число абонентов фиксированного широкополосного интернета – 150 тысяч.