17:19 | 27.02.15 | Նորություններ | 3996
Beeline-ը կանխավճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար գործարկում է «Ռուսաստանյան 20» եւ «Ռուսաստանյան 35» ծառայությունները:
«Ռուսաստանյան 20» ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում 30 օրվա ընթացքում իրականացնել անսահմանափակ քանակությամբ միջազգային զանգեր դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային, ինչպես նաեւ ՌԴ ֆիքսված ցանցեր 20 դր/րոպե սակագնով՝ վճարելով ամսական 1000 դրամ: Իսկ «Ռուսաստանյան 35» ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում 30 օրվա ընթացքում իրականացնել անսահմանափակ քանակությամբ միջազգային զանգեր դեպի Ռուսաստանի Beeline բջջային, ինչպես նաեւ ՌԴ ֆիքսված ցանցեր՝ 35 դր/րոպե սակագնով՝ վճարելով ամսական 500 դրամ:
«Beeline-ը շարունակում է կատարելագործել ծառայությունները` դարձնելով դրանք ավելի հասանելի եւ մատչելի բաժանորդների համար: «Ռուսաստանյան 20» եւ «Ռուսաստանյան 35» ծառայությունների գործարկումը մեր հաճախորդներին տալիս է միաժամանակ երկու պարզ եւ հարմար տարբերակ` շփվելու Ռուսաստանում գտնվող իրենց հարազատների ու բարեկամների հետ»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Ռուսաստանյան 20» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` հավաքելով *0050# USSD-հրահանգը, իսկ  «Ռուսաստանյան 35» ծառայությունն ակտիվացնելու համար` *0053# USSD-հրահանգը: Ծառայությունների գործունեության ժամկետը 30 օր է: Նշված ժամկետի ավարտից հետո հաշվեկշռում բավարար գումարի առկայության դեպքում ծառայությունը երկարացվում է եւս 30 օրով: Բաժանորդը կարող է ցանկացած ժամանակ անջատել ծառայություններից յուրաքանչյուրը` հավաքելով *0051# հրահանգը։

17:19 | 27.02.15 | Новости | 4072
Beeline объявляет о запуске услуг «Русастанян 20» и «Русастанян 35» для физических и юридических лиц, абонентов предоплатной системы расчетов.
Услуга «Русастанян 20» позволяет, за ежемесячную плату за услугу в 1000 драмов, в течение 30 дней совершать неограниченное количество международных звонков на мобильную сеть Beeline в России и фиксированные сети России по тарифу 20 драмов за минуту разговора. А услуга «Русастанян 35» позволяет, за ежемесячную плату за услугу в 500 драмов, в течение 30 дней совершать неограниченное количество международных звонков на мобильную сеть Beeline в России и фиксированные сети России по тарифу 35 драмов за минуту разговора.
«Beeline продолжает совершенствование услуг, делая их еще доступнее и понятнее для абонентов. Запуск двух услуг - «Русастанян 20» и «Русастанян 35» - это сразу два простых и удобных способа для наших клиентов общаться со своими родными и близкими, которые находятся в России»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Подключить услугу «Русастанян 20» можно с помощью USSD-запроса *0050#, а услугу «Русастанян 35» - с помощью USSD-запроса *0053#. Срок действия услуг - 30 дней. После истечения данного срока, при наличии достаточной суммы на счету абонента, услуга автоматически активируется еще на 30 дней. Абонент может в любой момент отключить услуги с помощью запроса *0051#. Абонент не может одновременно активировать услуги «Русастанян 20» и «Русастанян 35».