14:53 | 07.07.15 | Նորություններ | 4893
Beeline-ը պարգեւատրել է Facebook սոցիալական ցանցում ընկերության Beeline Armenia պաշտոնական էջում անցկացված «Կապի մեջ» մրցույթի հաղթողին:
Մրցույթին մասնակցել է Facebook սոցիալական ցանցի 692 օգտատեր:
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը «Կապի մեջ» մրցույթի հաղթող երեւանաբնակ Նարինե Ռոստոմյանին հանձնել է գլխավոր մրցանակը` սմարթ-պայուսակը։
«Ի սրտե շնորհավորում եմ մրցույթի հաղթողին եւ մաղթում հետաքրքիր ու անմոռանալի ճամփորդություններ այս բացառիկ պայուսակի հետ միասին: Մրցույթը նվիրված էր մեր ռոումինգային առաջարկին, որը, մասնավորապես, գործում է Ռուսաստանում, Իտալիայում եւ Վրաստանում։ Հիմք ընդունելով վիճակագրական տվյալները, Վրաստանում իրենց ամառային հանգիստը նախընտրում են անցկացնել հայաստանցիների գերակշռող մեծամասնությունը: Մենք առաջարկում ենք միանալ «Կապի մեջ+» ծառայությանը եւ խոսել Ձեր ընկերների ու հարազատների հետ աննախադեպ 24.99 դրամ սակագնով»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Կապի մեջ+» ռոումինգ ծառայության շրջանակում Beeline բջջային կապի կանխավճարային եւ հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդները կարող են ընդունել մուտքային զանգեր, ինչպես նաեւ զանգահարել Հայաստանի Beeline բջջային հեռախոսահամարներին 24.99 դրամ/րոպե մեկ միասնական սակագնով: 1ՄԲ բջջային ինտերնետի արժեքը եւս կազմում է 24.99 դրամ:

14:53 | 07.07.15 | News | 4989
Beeline has awarded the winner of “Connected” contest announced on Beeline Armenia’s official Facebook page.
692 Facebook users took part in the contest.
Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin awarded Yerevan resident Narine Rsotomyan, the winner of “Connected” contest, the main prize – the exclusive smart bag.
“I heartily congratulate the winner and wish interesting and unforgettable trips with this exclusive bag. The contest was dedicated to our roaming offer, which is particularly available in Russia, Italy and Georgia. According to statistics, the overwhelming majority of Armenians prefer to spend their vacations in Georgia. We recommend activating “Connected+” service and talking to your friends and family members at AMD 24.99 unprecedented low tariff,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
“Connected+” roaming service enables Beeline prepaid and postpaid subscribers to get incoming calls and make calls to Beeline Armenia’s mobile numbers at the same rate – AMD 24.99. 1MB mobile Internet also comes at AMD 24.99.