15:13 | 30.07.15 | Նորություններ | 5595
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ «Regular», «Premium», «Forsage» բջջային ինտերնետի անսահմանափակ սակագնային փաթեթների բաժանորդները, ինչպես նաեւ «Mega 150», «Mega 300» եւ «Mega 500» ծառայությունների բաժանորդները կարող են Վրաստանում օգտվել ինտերնետ ռոումինգի ծառայությունից այն սակագներով, որոնք գործում են Հայաստանում:
Բաժանորդներին հարկավոր է ակտիվացնել ռոումինգ ծառայությունը, իսկ Վրաստանի տարածքում ընտրել Beeline ցանցը:
«Beeline-ը հանդես է գալիս է հերթական աննախադեպ առաջարկով։ Գտնվելով հարեւան երկրում՝ մեր բաժանորդները կարող են օգտվել բջջային ինտերնետից նույն սակագներով, որոնք գործում են Հայաստանում: Այս նախաձեռնությամբ մենք ձգտում ենք մեր բաժանորդների հանգիստը Վրաստանում դարձնել էլ ավելի հաճելի: Վրաստանում ձայնային ծառայություններից օգտվելու համար առաջարկում ենք միանալ «Կապի մեջ+» ծառայությանը, որը հնարավորություն է ընձեռում ընդունել ցանկացած զանգ եւ զանգ կատարել Հայաստանի Beeline բջջային ցանց 24.99 դրամով: Վստահ եմ, որ արձակուրդային այս թեժ շրջանում մեր բաժանորդներն բարձր կգնահատեն մեր առաջարկները եւ կօգտվեն մեր պարզ եւ հարմար ծառայություններից անգամ Հայաստանի սահմաններից դուրս»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

Beeline has announced that the subscribers of “Regular,” “Premium” and “Forsage” unlimited tariff plans of mobile Internet as well as the subscribers of “Mega 150,” “Mega 300” and “Mega 500” services can take advantage of Internet roaming service at the same tariffs as in Armenia.
The subscribers should activate the roaming service and choose Beeline network in Georgia.
“Beeline has come up with another unprecedented offer. When in our neighboring country, our subscribers can use mobile Internet at the same tariffs as in Armenia. This offer aims to make our subscribers’ vacations in Georgia more pleasant. We recommend joining our “Connected+” service for voice services – it allows getting and making calls to Beeline Armenia network at AMD 24.99. I hope during this peak holiday season our subscribers will highly appreciate our offers and will use our simple and convenient services even across the Armenian borders,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.