15:13 | 30.07.15 | Նորություններ | 5595
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ «Regular», «Premium», «Forsage» բջջային ինտերնետի անսահմանափակ սակագնային փաթեթների բաժանորդները, ինչպես նաեւ «Mega 150», «Mega 300» եւ «Mega 500» ծառայությունների բաժանորդները կարող են Վրաստանում օգտվել ինտերնետ ռոումինգի ծառայությունից այն սակագներով, որոնք գործում են Հայաստանում:
Բաժանորդներին հարկավոր է ակտիվացնել ռոումինգ ծառայությունը, իսկ Վրաստանի տարածքում ընտրել Beeline ցանցը:
«Beeline-ը հանդես է գալիս է հերթական աննախադեպ առաջարկով։ Գտնվելով հարեւան երկրում՝ մեր բաժանորդները կարող են օգտվել բջջային ինտերնետից նույն սակագներով, որոնք գործում են Հայաստանում: Այս նախաձեռնությամբ մենք ձգտում ենք մեր բաժանորդների հանգիստը Վրաստանում դարձնել էլ ավելի հաճելի: Վրաստանում ձայնային ծառայություններից օգտվելու համար առաջարկում ենք միանալ «Կապի մեջ+» ծառայությանը, որը հնարավորություն է ընձեռում ընդունել ցանկացած զանգ եւ զանգ կատարել Հայաստանի Beeline բջջային ցանց 24.99 դրամով: Վստահ եմ, որ արձակուրդային այս թեժ շրջանում մեր բաժանորդներն բարձր կգնահատեն մեր առաջարկները եւ կօգտվեն մեր պարզ եւ հարմար ծառայություններից անգամ Հայաստանի սահմաններից դուրս»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

15:13 | 30.07.15 | Новости | 5662
Beeline сообщает, что абоненты безлимитных тарифных планов мобильного интернета Regular, Premium, Forsage, а также подписчики интернет пакетов Mega 150, Mega 300 и Mega 500 могут пользоваться интернет роумингом в Грузии по той же цене, что и в Армении.
Абонентам нужно только активировать услугу роуминга, а на территории Грузии выбрать роуминг сеть Beeline.
«Beeline предлагает уникальную по простоте и удобству возможность даже в соседней стране пользоваться мобильным интернетом как у себя дома. Этим предложением мы стремимся сделать отдых наших многочисленных абонентов в Грузии еще приятнее. Для голосовых услуг в Грузии мы рекомендуем подключить сезонное предложение «На связи +», которое позволит принимать любые звонки и звонить на мобильную сеть Beeline в Армению по цене 24.99 драма. Я уверен, что в разгар сезона отпусков наши клиенты по достоинству оценят эти предложения», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.