13:43 | 19.08.15 | Նորություններ | 6318
Այսօր Orange-ը կանխավճարային եւ ամսական բաժանորդագրությունների օգտատերերի համար ներկայացավ նոր առաջարկով:
Բոլոր նրանք, ովքեր մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը կմիանան Orange-ի կանխավճարային ծառայություներին, կարող են նորագույն «Alcatel Pixi 3» սմարթֆոնը ձեռք բերել 34 900 դրամով, իսկ «Orange Klif»-ը ՝ 19 900 դրամով:
Առաջարկի շրջանակներում այս բաժանորդները 6 ամիս շարունակ կստանան 500ՄԲ անվճար բջջային ինտերնետի ծավալ: Orange-ի Դելֆին, Պանտերա, Թիթեռ 4000 եւ ավելի բարձր սակագնային պլաններին 24 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում՝ 6 ամսվա անվճար բջջային ինտերնետի հետ մեկտեղ, այս սմարթֆոնները հասանելի կլինեն 1 դրամով:
Alcatel Pixi 3 սմարթֆոնի հետ բաժանորդները կստանան նաեւ 30 անվճար միջազգային րոպե ավելի քան 100 երկիր զանգեր կատարելու համար:
«Գործունեության 5 տարիների ընթացքում Orange-ը դարձել է բարձրակարգ հեռախոսների, որակյալ ձայնային եւ բջջային ինտերնետ ծառայությունների ամբողջական փաթեթներ ձեռք բերելու լավագույն վայրը: Այսօր ձայնային ծառայությունների օգտատերերի համար ներկայացնում ենք նոր առաջարկ՝ շարունակելով սմարթֆոնների ու բջջային ինտերնետի օգտագործումն ավելի հարմար ու մատչելի դարձնել հայ սպառողի համար», - նշեց Օրանժ Արմենիայի վաճառքի տնօրեն Արսեն Հովհաննիսյանը:

13:43 | 19.08.15 | Новости | 6352
Сегодня Orange выступил с новым предложением для предоплатных абонентов и подписчиков на свои услуги.
Все те, кто до 30 сентября присоединится к предоплатным услугам Orange, смогут приобрести смартфон Alcatel Pixi 3 за 34 900, а смартфон Orange Klif – за 19 900 драмов.
В рамках предложения абоненты будут в течение 6 месяцев получать ежемесячно 500 Мб интернет-трафика бесплатно. В случае подписки на 24 месяца на тарифные планы Orange «Дельфин», «Пантера», «Бабочка 4000» и более дорогостоящие, абоненты также будут пользоваться бесплатным интернетом, а смартфон смогут приобрести за 1 драм.
Вместе со смартфоном Alcatel Pixi 3 абоненты получат 30 бесплатных минут для осуществления международных звонков с возможностью звонить в более чем 100 стран.
«В течение 5 лет работы Orange стал лучшим местом для приобретения высококачественных телефонов, качественных голосовых услуг и мобильного интернета. Сегодня мы предлагаем пользователям голосовых услуг новое предложение, продолжая делать смартфоны и мобильный интернет более доступными для армянских потребителей», - отметил коммерческий директор Orange Armenia Арсен Ованнисян.