16:47 | 02.09.15 | Նորություններ | 5100
Beeline-ում նշել են, որ միասնական ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում միաժամանակ ակտիվացնել անսահմանափակ ինտերնետ տանը եւ բջջային հեռախոսից: Բջջային ինտերնետի արագությունը կազմում է 512 կբ/վրկ, իսկ տնային ինտերնետի արագությունը 10 մբ/վրկ է` Beeline օպտիկամանրաթելային ինտերնետին միանալու դեպքում եւ 4 մբ/վրկ` հեռախոսային գծի միջոցով միանալու դեպքում:
Ամսական բաժանորդային վարձը 6000 դրամ է:
«Beeline-ն ուրախ է բաժանորդներին ներկայացնել ինտերնետի համակցված առաջարկ, որի շնորհիվ համակարգչով եւ նոթբուքով տանից անսահմանափակ ինտերնետից օգտվելը, ինչպես նաեւ հեռախոսով կամ պլանշետով ինտերնետի մշտական հասանելիությունը դարձել են ավելի մատչելի եւ հարմար: Հայաստանյան շուկայում մենք առաջինն ենք գործարկում ֆիքսված եւ բջջային ինտերնետի համակցված առաջարկ, որը հասանելի է գրեթե ողջ երկրում: Ավելին, մենք առաջինն ենք նաեւ «ՎիմպելԿոմ» ընկերությունների խմբում: Այժմ մեր հաճախորդները կարող են այլեւս չմտածել տարբեր սակագնային փաթեթների մասին: Beeline «Երկվորյակներ» ծառայություն` ինտերնետի հասանելիություն մշտապես եւ ամենուրեք` ընդամենը 6000 դրամով»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Առաջարկը գործում է միայն ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար` ինչպես նոր, այնպես էլ գործող: Ծառայությունից օգտվելու համար 13 ամիս ժամկետով պայմանագիր կնքելու դեպքում հաճախորդն անվճար ստանում է Wi-Fi մոդեմ: Hi-Line եւ «Beeline Ինտերնետ» ծառայությունների գործող բաժանորդները կարող են անցնել «Երկվորյակներ» ծառայությունների փաթեթին` առանց լրացուցիչ պարտավորությունների:

16:47 | 02.09.15 | Новости | 5101
Beeline объявляет о запуске услуги «Близнецы». Эта единая услуга позволяет подключить безлимитный интернет и дома и на мобильном телефоне. Скорость мобильного интернета составит 512 Кб/c, а домашнего 10 Мб/c при подключении к оптоволоконному интернету Beeline и 4 Мб/c при подключении через телефонную линию.
Абонентская плата составляет 6000 драмов в месяц.
«Beeline рад представить абонентам конвергентное предложение интернета, благодаря которому, пользоваться безлимитным интернетом дома с компьютера и ноутбука, а также иметь постоянный доступ в интернет с телефона или планшета стало еще доступнее и удобнее. Мы первыми в Армении выпускаем на рынок конвергентное предложение по фиксированному и мобильному интернету, которое доступно практически по всей стране. Более того, мы делаем это первыми во всей группе компаний «ВымпелКом». Теперь нашим клиентам в Армении не нужно думать о разных тарифных планах. Услуга Beeline «Близнецы» -  это доступ в интернет отовсюду и всегда всего за 6000 драмов»,- отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Предложение действует только для физических лиц, как для новых так и для действующих абонентов. Клиент может бесплатно получить в пользование Wi-Fi модем при заключении договора на пользование услугой в течение 13 месяцев. Действующие абоненты услуг Hi-Line и «Beeline Интернет» могут перейти на пакет услуг «Близнецы» без каких-либо дополнительных обязательств.