15:41 | 01.12.15 | Նորություններ | 9957
«Մեր նոր սմարթֆոնն լիովին արդարացնում է առաջատարի իր կարգավիճակը, քանի որ առաջարկում է դիզայնի եւ արտադրողականության գրեթե իդեալական համադրություն: Այս գեղեցիկ եւ հզոր մոդելը կհավանեն նույնիսկ ամենապահանջկոտ հաճախորդները, իսկ սմարթֆոնը կդառնա ամանորյա ցանկալի նվեր: Ի դեպ, սմարթֆոնի բոլոր գնորդները կարող են մասնակցել Beeline-ի ամանորյա խաղարկությանը եւ շահել դեպի Արաբական Միացյալ Էմիրություններ երեք ուղեգրերից կամ 50 պլանշետներից մեկը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Beeline-ում նշել են, որ Beeline Fast սմարթֆոնի արժեքը «Սմարթ+» սակագնային փաթեթին երեք ամիս բաժանորդագրությամբ 54 900 դրամ է: Սմարթֆոնը կարելի է ձեռք բերել ապառիկով` 12 ամիս ժամկետով՝ 5490 ամսական վճարի դիմաց:

15:41 | 01.12.15 | News | 9958
“Our smartphone fully justifies its leader status as it offers almost ideal combination of design and performance. This powerful and beautiful model will be loved by even the most demanding customers and the new smartphone will become the most desirable gift. By the way, all smartphone buyers can participate in Beeline- Christmas raffle to win one of 3 trips to the United Arab Emirates or one of 50 tablets”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
Beeline noted that the price of Beeline Fast smartphone is AMD 54. 900 in case of subscribing to Smart+ tariff plan for 12 months. The smartphone also can be purchased on credit paying AMD 5490 for 12 months.