12:17 | 11.12.15 | Նորություններ | 3701
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի միջոցով Հայաստանում «Ռոստելեկոմ»-ի ծառայությունների դիմաց կկարողանան այսուհետ վճարումներ իրականացնել ոչ միայն իրավաբանական, այլեւ ֆիզիկական անձինք:
Ինչպես նշել են բանկում, վճարումները կիրականացվեն ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի 67 մասնաճյուղերի դրամարկղերում, ինչպես նաեւ հեռահար մուտքի հնարավորության շնորհիվ։
24/7 ռեժիմով վճարումներ իրականացնելու համար «Ռոստելեկոմ»-ի բաժանորդները կկարողանան օգտվել Երեւանում եւ մարզերում, ինչպես նաեւ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի մասնաճյուղերում տեղակայված TelCell արագ վճարային համակարգերից։
««Ռոստելեկոմը», հոգ տանելով իր բաժանորդների ժամանակի եւ հարմարավետության մասին, իր IP հեռախոսակապի, ինտերնետ եւ սմարթ հեռուստատեսության ծառայությունների դիմաց վճարումներ իրականացնելիս առաջարկում է օգտվել նաեւ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Ինտերնետ բանկ» ծառայությունից, որը հասանելի է օրվա ցանկացած ժամի աշխարհի յուրաքանչյուր ծայրից։
Բացի այդ, ամեն ամիս բանկ այցելություններից խուսափելու համար հաճախորդները կարող են նախապես բանկ ներկայացնել հայտ «Ռոստելեկոմի» ծառայությունների դիմաց իրենց բանկային կամ քարտային հաշվից պարբերական վճարումների հանձնարարականով»,- նշված է հաղորդագրությունում։

12:17 | 11.12.15 | Новости | 3734
В Банке ВТБ (Армения) отныне смогут производить оплату за услуги телекоммуникационного оператора «Ростелеком» в Армении не только юридические, но и физические лица.
Как сообщили в Банке, платежи можно будет осуществлять за услуги IP телефонии, интернета и смарт ТВ «Ростелеком» как в кассах 67 отделений Банка ВТБ (Армения), так и посредством удаленного доступа.
Для оплаты услуг «Ростелекома» в режиме 24/7 можно будет воспользоваться платежными терминалами TelCell, установленными как в Ереване, так и в регионах РА, а также в филиалах Банка ВТБ (Армения).
«Ростелеком», заботясь о времени и удобстве своих клиентов, для оплаты своих услуг предлагает также воспользоваться услугой Банка ВТБ (Армения) «Интернет банкинг», которая доступна круглосуточно из любой точки мира.
Кроме того, во избежание необходимости ежемесячного посещения банка для осуществления платежей клиенты могут заранее представить в банк заявку для осуществления периодических платежных поручений по оплате услуг компании «Ростелеком» с банковского или карточного счета.